Соціум

Що потрібно знати, купуючи вживаний iPhone 15 Pro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

iPhone 15 Pro — чудовий пристрій, але коштує він не дешево. Тому, якщо ви хочете отримати iPhone, не сплачуючи повну вартість, покупка вживаного iPhone може бути вашим найкращим варіантом. Хоча б/в iPhone може бути гарним рішенням, ось дев’ять речей, які потрібно перевірити перед покупкою.

Що потрібно знати, купуючи вживаний iPhone 15 Pro

Чи є вживані iPhone хорошими та надійними?

У вас може виникнути побоювання з приводу покупки вживаного або відремонтованого iPhone. Розумно задаватися питанням, наскільки iPhone 15 Pro б/у такий самий хороший і надійний, як новий. Відповідь: це залежить від того, де ви купуєте iPhone. Якщо ви купуєте в перевіреного, авторитетного та добре навченого джерела, ви можете припустити, що відремонтований iPhone є хорошим iPhone. Більш скептично ставтеся до менш авторитетних продавців.

Переконайтеся, що iPhone не вкрадений

Apple запобігає активації вкрадених iPhone новими користувачами за допомогою функції Activation Lock, яка включається під час активації Find My iPhone. Але ви дізнаєтеся, чи заблоковано телефон Activation Lock тільки після покупки, коли не зможете розблокувати iPhone, заблокований в iCloud.

Тим не менш, є можливість дізнатися, чи вкрадений iPhone до покупки. Вам знадобиться номер IMEI або MEID (залежно від оператора). Запитайте продавця про це або виконайте такі кроки, щоб дізнатися:

  • Торкніться програми Налаштування на iPhone.
  • Торкніться Загальні .
  • Натисніть Про програму.
  • Прокрутіть униз і знайдіть номер поруч із IMEI (або MEID ). Зазвичай це 15-значне число.
  • Отримавши номер, перейдіть на веб-сайт CTIA Stolen Phone Checker і введіть номер у відповідне поле.
  • Поставте прапорець поруч із пунктом «Я не робот» і натисніть «Надіслати» .
  • Сайт виводить зелений статус “Не повідомлено про втрату чи викрадення” або червоне повідомлення про те, що телефон був оголошений втраченим або вкраденим.

Якщо звіт містить щось, окрім зеленого повідомлення, краще знайти б/в iPhone в іншому місці.

Перевірте батарею б/в iPhone

Оскільки заміна батареї iPhone не завжди практична, переконайтеся, що будь-який уживаний iPhone, який ви купуєте, має гарну батарею. У iPhone, який мало використовувався має бути пристойна тривалість роботи акумулятора.

Відсоток, що відображається в розділі “Максимальна ємність”, показує, наскільки гарна батарея. У ідеальної, абсолютно нової батареї на новому телефоні ємність становила б 100%, тож чим ближче ви до цього значення, тим краще.

Перевірте інші функції

У кожного iPhone є природні сліди зношування, такі як вм’ятини або подряпини на боковинах та задній частині телефону. Однак значні подряпини на екрані, проблеми з Touch ID, Face ID або сенсором 3D Touch, подряпини на об’єктиві камери або інші пошкодження апаратного забезпечення можуть бути серйозними проблемами. Перевірте всі датчик iPhone, кнопки та інші апаратні елементи. 

Купуйте з гарантією

Якщо ви маєте можливість отримати б/в iPhone з гарантією, скористайтеся цією можливістю. Найнадійніші продавці дають гарантію на свої продукти. Телефон, який раніше пройшов ремонт, не обов’язково стане причиною проблем у майбутньому, але це може статися, тому гарантія — розумне рішення.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.