Соціум

Сфера використання, різновиди та принцип роботи наркозно-дихальних апаратів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Наркозно-дихальні апарати – це сучасні системи, основне призначення яких, спрощувати роботу хірургів, а також реанімаційних бригад. Головна особливість роботи цих пристроїв у тому, що анестетики подаються не через кровоносну систему, а завдяки легеням.

Сфера використання, різновиди та принцип роботи наркозно-дихальних апаратів_1

Принцип роботи наркозно-дихальних апаратів

В основі роботи лежить спеціальний компресор, який перетворює рідину на газ та вводить його усередині організму, з використанням легень. Це суттєво зменшує кількість протипоказань, побічних ефектів, а також дозволяє не лише приспати пацієнта, але й повністю контролювати його стан. Це можливо завдяки системі датчиків, які підключаються до людини. Саме вони контролюють склад продуктів, газів, які видихає людина та дозволяє коригувати вхідну суміш, щоб покращити стан пацієнта. Зазвичай наркозно-дихальний апарат у легені подає не лише кисень та суміш анестетиків, які найкраще підходять для пацієнта, з урахуванням його віку, ваги та хвороби, але й закис азоту, деякі інертні гази.

Сфера використання, різновиди та принцип роботи наркозно-дихальних апаратів_2

Різновиди наркозно-дихальних станцій

У продажу існує величезний асортимент, що пов’язано зі сферою використання.

Типи наркозно-дихальних станцій:

  • За конструкцією такі прилади бувають підлогові. Зазвичай їх розміщують на підлозі, в операційній та хірургічних відділеннях великих лікарень. Такі прилади важкі та багатофункціональні, тому використовуються при проведенні різноманітних операцій та хірургічних втручань. При необхідності можна коригувати різновид газу, який подається на апарат.
  • Настінні прилади зазвичай встановлюють у каретах швидкої допомоги або в реанімобілях, які працюють в складних військових умовах та на фронті. Це дозволяє у найкоротші терміни проводити хірургічні втручання та надавати першу медичну допомогу пацієнтам з великими втратами крові. Прилади використовують для лікування важких хвороб, які пов’язані з серцевими недугами.

Вартість нових наркозно-дихальних станцій дуже висока, тому українські лікарні, які обслуговують бійців та величезну кількість постраждалих під час війни, намагаються заощадити кошти, прискорити купівлю медичного обладнання. Це допоможе зробити компанія MedicalStore, яка займається купівлею, ремонтом та відновленням медичного обладнання, яке вже було у використанні. Це обладнання з країн Європи, Америки та Японії, яке вивели з експлуатації через оновлення. Прилади характеризуються широким функціоналом, а також чудово працюють. Компанія здійснює ремонт та технічне обслуговування, а також пропонує супровід. Таким чином, можна придбати високоякісної європейську техніку, за зниженою вартістю.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.