Соціум

Руслана Козового призначили в.о. ректора Івано-Франківського медуніверситету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 30 листопада, професора Руслана Козового призначили виконувачем обов’язків ректора Івано-Франківського національного медичного університету. Наказ підписав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Про це Руслан Козовий повідомив на своїй сторінці.

Наказом міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка з сьогоднішнього дня призначений виконуючим обовʼязки ректора Івано-Франківського національного медичного університету. Для мене це велика честь. Дякую керівництву за довіру! – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що університет буде працювати в нормальному режимі: “Моє призначення не впливатиме на навчальний процес і господарську діяльність. Але не менш важливим для мене є недопущення інтриг, політики чи зведення рахунків з опонентами. Хочу твердо заявити, що вибори наступного ректора нашого університету пройдуть чесно і прозоро”.

Руслан Козовий – лікар-генетик, професор кафедри медичної біології і медичної генетики ІФНМУ. Закінчив Коломийське медучилище в 1996 році, Івано-Франківський медичний університет в 2002 році за спеціальністю «Лікувальна справа», спеціалізація – медична генетика. У червні 2005 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю генетика.

Член всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.