Соціум

Руслан Марцінків: Робимо все, щоб озеро змінювалось і ставало красивішим

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Усе більш симпатичного вигляду набирає територія біля міського озера, яка поступово перетворюється в зону добре впорядкованого, комфортного дозвілля та відпочинку, а також рекреацій. Тут ще на початку травня почалися роботи зі встановлення сучасної бігової доріжки для тих франківців, які сповідують здоровий спосіб життя і займаються бігом.

Після шліфування бетону на доріжках підрядник приступив до нанесення поліуретанового покриття, пише Репортер.

Покриття бігових доріжок проводиться у два етапи. Перший – нанесення нижнього чорного шару і другий – зеленого верхнього шару. Також ми нанесемо розмітку з позначками протяжності та піктограми з позначенням, що це – бігова доріжка, – розповів директор департаменту благоустрою міськради Ігор Сенчук.

Поліуретанове покриття зменшує ударне навантаження на суглоби та коліна бігуна, а отже, допомагає уникати травм під час виконання високоінтенсивних фізичних вправ.

Але під час цих робіт на березі міського озера не обій­шлося й без певної проблеми. І вона полягала насамперед у «топтунах», яким конче хочеться залишити свої сліди на свіжому покритті доріжок. І про це почали бити у «фейсбучні дзвони» небайдужі франківці.

В перші дні деякі ділянки, на яких тривали роботи, були пошкоджені. Тому тут посилили конт­роль муніципальної інспекції та обгородили місця, де роботи тривають. Зараз підрядникам вдалося відновити пошкодження, – запевнив Ігор Сенчук.

Варварське поводження з комунальною власністю викликало емоційну реакцію міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

На міському озері департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради стелить нове покриття для бігових доріжок. Гарно буде? Так! Корисно? Звичайно! Але чому ж люди не цінують цієї праці? Мало того, що навіть попри попередження, огородження та оголошення, там топчуться і катаються самокатами, роверами! А ще скидають відео, що там їздять машинами! А там вже чергує 15 інспекторів муніципальної інспекції. Дав доручення посилити контроль та оперативніше виконувати ремонтні роботи. А запитання про те, чому люди не шанують цієї праці, залишається відкритим, – йдеться в дописі на веб-сторінці міського голови Івано-Франківська від 8 червня.

Тим часом у фейсбучних групах франківців і далі «гуляла» інформація про пошкодження покриття на доріжках на міському озері. На це Руслан Марцінків і департамент благоустрою міськради дали заспокійливу відповідь. «Тривають роботи з нанесення поліуретанового покриття на біговій доріжці на міському озері. Підрядник наніс перший шар напилення фарбою. Для повного завершення робіт залишилося нанести ще один шар та провести полімеризацію. Щодо слідів велосипеда на окремих ділянках, то хочемо відразу повідомити, що це старі сліди. Перед нанесенням другого шару підрядник зашпаклює їх. Принагідно хочемо подякувати працівникам КП «Муніципальна інспекція «Добродій» та солдатам Національної гвардії за забезпечення охорони території під час проведення робіт», – таке повідомлення поширив 10 червня департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Однак уже наступного дня цей же департамент повідомив, що шпаклювання не дало сподіваного результату і продемонстрував це на відео на своїй сторінці у Facebook: «Ось такі наслідки безвідповідального ставлення окремих людей до праці інших. На жаль, заробити сліди пошкоджень не вдалося, і підряднику доведеться за власні кошти повністю замінити його на окремих ділянках. Вкотре звертаємося до жителів міста шанобливо ставитися до того, що робиться в першу чергу для них».

Міський голова Івано-Франківська очікує, що роботи біля озера будуть завершені до кінця літа.

Робимо все, щоб озеро змінювалось і ставало красивішим. Вже зробили загальний пірс. Також запланували зробити тут освітлення та дитячі майданчики, – наголошує Руслан Марцінків.

Автор: Мирослав Стефанців

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.