Соціум

Руслан Марцінків: Міська громада не залишає наших захисників один на один з їхніми фронтовими потребами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наприкінці січня Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків вдруге за перший місяць 2024 року відвідав з волонтерською місією бійців на передовій.  Він відвіз захисникам на запорізькому й донецькому напрямках 120 FPV-дронів, 4 «мавіки», один з яких із тепловізором, техніку, інструменти та інші необхідні речі, які вони попередньо просили в іванофранківців.

Руслан Марцінків: Міська громада не залишає наших захисників один на один з їхніми фронтовими потребами

Руслан Марцінків відвідав одразу кілька підрозділів.

Наша 102 бригада ТрО якраз відзначала свою шосту річницю створення. Тому очільник Івано-Франківської громади принагідно привітав фронтових земляків зі створенням бригади, вручив їм подяки, грамоти та годинники, а ще розповів бійцям про програми підтримки військовослужбовців у міській громаді. Фронтовики подякували Руслану Марцінківу за підтримку. Подарунок — картину з артефактами Запорізької Січі очільнику міської громади вручив особисто командир 102-ї бригади Сергій Шуляк.

Також Руслан Марцінків відвіз допомогу 78 окремому батальйону цієї ж бригади, сформованому з франківців.

А після того з дронами та іншою допомогою, а також з відзнаками очільник міської громади подався на донецький напрямок до 128 бригади ТрО, в якій служить відомий політик Олег Тягнибок, і мотопіхотного батальйону, в якому теж воюють багато вихідців з Івано-Франківської міської громади. Там Олег Тягнибок показав своєму давньому приятелеві і соратнику по ВО «Свобода» руїни, які після себе залишив «русскій мір». Світлини цього понищеного поселення Руслан Марцінків розмістив на своїй сторінці в фейсбуці.

Міська громада цього року відчутно посилила допомогу Збройним силам України і не залишає наших військових один на один з їхніми фронтовими потребами, — зазначив міський голова Руслан Марцінків. — Тепер щотижня сотнями штук передаємо FPV-дрони та іншу матеріяльну допомогу військовим частинам, як сформованим із франківців, так і тим, які звертаються до нас за допомогою. Дрони, різне обладнання та матеріяли закуповуємо як за бюджетні кошти, так і за кошти, зібрані нашим благодійним фондом.

Під час першої поїздки на передову в новому році Руслан Марцінків разом з активістами «Спілки волонтерів Прикарпаття» відвіз 271 безпілотник і різні потрібні речі тим військовим частинам на донецькому напрямку, де служать жителі міської громади та области, — в 109 окремий гірсько-штурмовий батальйон 10 ОГШБр «Едельвейс», 78 батальйон 102 окремої бригади ТрО, в спецпідрозділ «Омега» НГУ і тактичну групу «Сапсан» 24 бригади.

Мирослав Стефанців

Читайте: Руслан Марцінків: Попри зменшення доходів місто збільшує підтримку захисників

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.