Соціум

Різновиди, принцип роботи та параметри вибору вакуумного пилососа для басейну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Якість та чистота води – запорука здоров’я та успіху під час експлуатації басейну. Щоб перешкодити гниттю води, скупченню водоростей, осаду та нальоту на стінках та поверхні дна, не завжди використовують фільтри, адже вони ефективні для очищення рідини від дисперсних частинок, що знаходяться у воді. Однак іноді вони безсилі щодо осаду, який накопичується на стінках басейну. У такому разі оптимальним варіантом очищення стане застосування пилососів. Це спеціальний пристрій, який працює за допомогою вакууму.

Різновиди, принцип роботи та параметри вибору вакуумного пилососу для басейну_1

Різновиди та принцип роботи вакуумних пилососів для басейнів

Пристрій складається з кількох робочих елементів. Робочим вузлом вважається щітка, яка зішкрібає з поверхні басейну осад, наліт, бруд. Щітка приєднана до спеціальної трубки, на поверхні якої знаходяться форсунки. Саме вони допомагають всмоктувати воду, забезпечуючи вакуум. Таким чином, щітка прилипає до дна, всмоктуючи осад.

Найбільш простим і недорогим пилососом, який можна придбати на сайті https://aquapolis.ua/ua/pylesosy.html, вважається ручний пристрій. Оператор самостійно здійснює переміщення щітки, вибудовуючи своєрідну траєкторію, щоб охопити абсолютно всю площу поверхні басейну.

Різновиди, принцип роботи та параметри вибору вакуумного пилососу для басейну_2

Переваги та характеристики автоматичних вакуумних пилососів для басейнів

Найбільшою популярністю користуються напівавтоматичні та автоматичні моделі. Працюють вони за принципом робота. Пилосос самостійно визначає площу та траєкторію, рухаючись хаотично або за певною схемою. З його допомогою вдається зіскребти зі стінок наліт, очистивши поверхню басейну від бруду, пилу, мулу та нальоту.

Перед придбанням пилососа необхідно враховувати такі параметри:

  • Площа басейну
  • Тип облицювання та покриття дна, стінок
  • Потужність та продуктивність
  • Довжина кабеля
  • Кількість та особливості насадок

Оптимальним варіантом є придбання роботизованих пристроїв, які працюють за спеціальною програмою. Керувати приладом можна зі смартфона, завантаживши відповідний додаток. Працює пристрій за принципом звичайного робота-пилососа, який самостійно прокладає маршрут руху, визначаючи рельєф та особливості дна басейну. Основне завдання оператора – обрати правильну насадку.

Різновиди, принцип роботи та параметри вибору вакуумного пилососу для басейну_3

Головна перевага вакуумного пилососа у можливості ретельного очищення без використання агресивних хімічних засобів, які можуть позначатися не тільки на якості води, але ще й на цілісності облицювання басейну. Адже деякі з агресивних хімічних засобів можуть пошкоджувати покриття, знижуючи термін його служби. Щітка м’яко видаляє забруднення та осад.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.