Соціум

Різдво в Карпатах. Діти з Краматорська проведуть зимові свята на Франківщині (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Благодійну акцію «Різдво в Карпатах» проводять вже четвертий рік поспіль. Діти з різних регіонів України проведуть зимові свята у прикарпатських сім’ях.

30 учнів з Краматорська Донецької області відпочиватимуть у Снятинському районі.

У четвер, 4 січня, в область прибула одна з дев’яти груп дітей. Цьогоріч близько чотирьохсот дітей із Запорізької, Харківської, Чернігівської, Донецької, Житомирської та Херсонської областей відпочинуть в Карпатах під час Різдвяних свят. Їх прийматимуть родини з Богородчанського, Галицького, Городенківського, Долинського, Калуського, Снятинського, Надвірнянського та Рожнятівського районів, а також у сім’ях Космацької, Білоберізької та Печеніжинської об’єднаних територіальних громад.

«Той відпочинок, який ми організували для дітей пільгових категорій, зокрема, дітей учасників антитерористичної операції та з лінії розмежування зони АТО, принесе  нові емоції дітям й дасть можливість більше дізнатися про культуру та звичаї прикарпатців. Зокрема,  у кожному з районів та ОТГ передбачено екскурсії, відвідування визначних місць області, храмів, участь у святкових богослужіннях та зустрічі з однолітками», – зазначив Ігор Пасічняк, заступник голови ОДА.

Благодійну акцію «Різдво в Карпатах» проводять з ініціативи Петра Порошенка та за підтримки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.