Соціум

Ресторан збирає власників

Google+PinterestLinkedInTumblr

Півтора місяці тому в Івано-Франківську презентували ідею соціального проекту «Urban Space 100» (міський простір). Це громадський неприбутковий проект, суть якого полягає у створенні соціального ресторану. Прибуток від його діяльності направлять виключно на реалізацію громадських проектів розвитку міста.

Urban Space 100_60 members

За такий короткий термін до участі в ньому вже зголосилося понад 60 прогресивних іванофранківців і не тільки, які хочуть долучитися до розвитку нашого міста. Також уже зібрали більше половини коштів, необхідних на відкриття закладу.

Майбутній ресторан буде таким собі відкритим майданчиком для презентацій, обговорень міських ініціатив, проектів розвит­ку, вивчення досвіду різних міст та інших некомерційних заходів, відкритих для усіх франківців.

Кожен із 100 учасників проекту робить благодійний внесок у сумі 1000 доларів. Це кошти, які підуть на відкриття закладу. Серед перших інвесторів – 12 підприємців, 13 рестораторів, п’ять IT-спеціалістів, а також фінансисти, дизайнери, фотографи, нотаріуси, інженери, архітектори та власники готелів. Більшість із них мешкають в Івано-Франківську, хоча є й небайдужі до нашого міста меценати із Києва, Кривого Рогу, Хьюстона (США), Штутгарта (Німеччина) і навіть ­Москви (Росія).

Перший в Україні благодійний ресторан планують зробити на Грушевського, 19 (колишній Дім офіцерів).

Наразі організатори сподіваються зібрати решту інвестицій і протягом місяця розпочати ремонт приміщення. Відкриття ресторану запланували на грудень цього року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.