Соціум

“Прикарпаттяобленерго” просить мешканців більше економити світло

Google+PinterestLinkedInTumblr

Для збалансування енергосистеми та пришвидшення відновлення електромереж у регіонах, за вказівкою уряду, на Прикарпатті ввели графіки обмеження споживання електроенергії. Мешканців просять мінімізувати використання енергоємних приладів. Про це повідомляє пресслужба “Прикарпаттяобленерго”, пише Репортер.

Прикарпаттяобленерго

Результати першого дня введення графіків не свідчать про достатню економію, – йдеться у повідомленні “Прикарпаттяобленерго”. – У зв’язку із похолоданням та складністю зміни виробничих процесів на деяких енергоємних підприємствах, суттєвої економії досягти на разі не вдалось – вона залишилась на рівні 10-15%, але цього недостатньо. Сподіваємось, сьогоднішні  результати будуть кращими. У іншому випадку, НЕК «Укренерго» буде вимушене застосувати на території області Графіки аварійних знеструмлень. Що це таке, читайте на сайті обленерго в розділі «Новини».

Про введення цих графіків повідомити наперед змоги не буде, оскільки вводяться вони протягом 15 хвилин від розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго». Про їх введення повідомлятимуть на сторінці компанії у Facebook та на сайті компанії.

За вимогами безпеки, дізнатись про час знеструмлень за вашою адресою, у разі введення Графіків, можна буде у чат-боті обленерго у Viber під кнопкою «Відсутнє світло».

Щоб зареєструватись у чат-боті, перейдіть за посиланням https://cutt.ly/5EREEkY або у додатку Viber почніть вводити слово «Прикарпаттяобленерго». Після того, як додаток видасть результат, у рубриці «Спільноти і канали» слід обрати потрібний канал. Щоб перейти у чат-бот, потрібно на екрані каналу натиснути на кнопку у вигляді робота у правому верхньому куті.

Звертаємось до населення та підприємств усіх форм власності: давайте зведемо споживання електроенергії до мінімуму там, де це можливо, – пишуть у “Прикарпаттяобленерго”. – Чим більше ми зекономимо, тим менша буде ймовірність вимкнень. Допомогти втримати енергетичний фронт під силу кожного. Ми встоїмо!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.