Більше сотні прикарпатських інтернів, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті, погодилися працювати з пацієнтами, які хворіють на COVID-19.
Про це повідомив ректор університету Микола Рожко, пише Суспільне Карпати. Інтерни
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/5a67125a1bc21-screenshot-753_1200.png)
За його словами, 130 інтернів дали згоду на те, що працюватимуть із пацієнтами при потребі. Їх можна залучати до роботи, але лише на волонтерських засадах.
“Нас просили попитати дітей, бо це – наші діти. Ми питали, скільки могли б взяти участь у волонтерській допомозі. Бо ми не можемо їх заставити. Обрали із наших інтернів, які працюють на заочному циклі, бо в нас є очний і заочний. Очний цикл – коли працюють тут, у нас на кафедрах, і вони зараз проходять дистанційну форму. Ті, хто на заочному циклі, то їх залучають, але тільки на волонтерських засадах”, – зазначив Микола Рожко.
Comments are closed.