Соціум

Прикарпатців попереджають про небезпечні суміші морепродуктів із Китаю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На територію України ввезені заморожені суміші морепродуктів з перевищенням допустимого рівня кадмію. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
Прикарпатців попереджають про небезпечні суміші морепродуктів

За інформацією управління, Держпродспоживслужба України отримала лист від колег з Литви.  Вони повідомили, що до України був відправлений вантаж – заморожені суміші морепродуктів.

Читайте: З Прикарпаття на Дніпровщину їде великий гуманітарний вантаж (ВІДЕО)

За даними литовців, партія № 22245, загальною вагою нетто 7,9 т, експортер – UAB «VPA Logistics», Stariskes g. 29, Laistq k., 95366 Klaipedos r., Lithuania. Одержувач – київська компанія VICIUNAIUKRAINA. Країна походження морепродуктів – Китай.

Згаданий вантаж, за результатами лабораторних досліджень, проведених під час його ввезення на територію Литовської Республіки, не відповідає законодавству Європейського Союзу, в частині перевищення допустимого рівня кадмію (Cd) 2,65 ± 0,40 мг/кг, – йдеться у повідомленні.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг цієї продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлений невідповідний продукт.

Споживачів також просять у разі виявлення у продажі цих морепродуктів повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392.

Читайте: Про російські пісні, сортування сміття і генератори. У Франківську затвердили нові правила благоустрою

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.