Соціум

Прикарпатців попереджають про енергетичний напій з небезпечним хімікатом

Google+PinterestLinkedInTumblr
У прикарпатській Держпродспоживслужбі попереджають про небезпечний енергетичний напій Hell, у якому виявили оксид етилену.

Про це повідомили на facebook-сторінці установи, передає Репортер.

 

“До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 03 серпня 2021 року №2021.4074 та № 2021.4074-fup 29 стосовно виявлено оксид етилену у сировині при виготовленні напоїв HELL FOCUS STR250C (виробник Hell Energy Magyaroszag Kft) та експортовано до України (отримувач: ТОВ «ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС» м.Київ, 03038)”, – йдеться у повідомленні.

Тому Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Натомість, компанія HELL ENERGY DRINKS LCC зазначає, що повідомлення Держпродспоживслужби стосується винятково одного продукту (HELL FOCUS STR 25ОС), а не всієї лінійки продуктів HELL ENERGY, яких на українському ринку більше 10.

За місяць до публікацій до компанії HELL ENERGY поступило звернення, що у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалася при виготовленні напоїв HELL FOCUS STR 25ОС (виробник: Hell Energy Magyaroszäg Kft) та експортована до України (отримувач: TOB «ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС» м. Київ, 03038) виявлено несанкціоновану речовину оксид етилену. Компанія відразу звернулася до незалежної лабораторії за експертизою з метою показати відкритість та відповідальність перед споживачем. Відповідно призупинила імпорт зазначеного продукту в Україну, – йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Пресслужба HELL ENERGY також повідомляє, що австрійська лабораторія LVA у своєму заключенні від 09.08.2021 зазначила, що  вміст оксиду етилену у напої є низьким, тобто не може спричинити критично-шкідливих наслідків.

Наразі компанія готує додаткову експертизу щодо підтвердження дотримання встановлених законодавством України норм і положень, які регулюють сферу діяльності підприємства, – додає пресслужба HELL ENERGY.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.