Соціум

Польська мова: ТОП-12 додатків для вивчення

Google+PinterestLinkedInTumblr
Знання польської мови відкриває українцям безмежні можливості для навчання, роботи, вивчення багатої культурної і літературної спадщини, туризму. Польські слова подібні до українських, тому вони не викликають особливих труднощів. Починати вчити іноземну мову краще з раннього віку – з 3 до 6 років. Діти легко і швидко запам’ятовують нове. У дорослому віці на вивчення мови витрачається більше часу, проте сам процес благотворно впливає на мозок і загальмовує розвиток деменції, хвороби Альцгеймера, судинного недоумства.

Вчити польську мову можна самостійно або з репетитором. Знайти професіонала допоможе сервіс BUKI. При пошуку зверніть увагу на навички кожного вчителя і відгуки учнів.

 

ТОП-12 додатків для вивчення польської мови

Вивчити польську мову вам допоможуть наступні додатки. Їх без зусиль можна знайти в інтернеті, встановити на смартфон або планшет.

 1. “Польська – вивчай мову”. Безкоштовний додаток, який підходить як для початківців, так і для тих, хто на певному рівні володіє польською мовою. Містить граматику, слова і фрази, тести, схеми речень.
 2. Drops. Вивчай польську. Говори польською. Завдяки швидким міні-іграм і кольоровій графіці ви легко та весело зможете освоїти мову з практичною лексикою. Безкоштовне заняття триває 5 хвилин щодня. Також ви можете вибрати преміальний тариф з необмеженим часом навчання.
 3. FunEasyLearn. Безкоштовний додаток, в якому уроки виконуються в ігровій формі. Тут є фонетичні транскрипції і записи вимов носіями мови. Всього зібрано близько 15 000 слів і виразів, розбитих по тематикам.
 4. Вивчати польську – 50 мов. Безкоштовна версія містить 30 уроків і озвучення усіх слів, платна – 100 уроків. Ви швидко навчитесь будувати речення і вільно говорити при будь-яких обставинах.
 5. Вивчай польську легко. Безкоштовний розмовник з детальним розбором кожного слова і фрази. Перевіряйте рівень знань за допомогою мовної вікторини.
 6. Vocabulary Trainer. Безкоштовний польсько-російський словник з перекладами 10 000 слів і фраз з картинками і якісним звуком. Додаток підходить для нульового і просунутого рівня.
 7. Mondly. Вивчайте польську з безкоштовними щоденними уроками. У додатку представлені 5000 слів, корисні фрази для реальних життєвих ситуацій, чіткі аудіозаписи, що надиктовані носіями мови.
 8. Польська з Nemo. Безкоштовний додаток, який допоможе вивчити слова і вирази за допомогою пролюстрованих і озвучених карток з перекладом російською мовою. Принцип навчальної програми не залежить від послідовності вивчення матеріалу.
 9. Duolingo. Безкоштовний додаток, в якому ви навчитеся читати, писати і на слух сприймати інформацію польською мовою. Збільшуйте словниковий запас і покращуйте знання граматики, граючи і виконуючи цікаві завдання.
 10. Вчимо і граємо. Польська мова. Безкоштовний мобільний репетитор, працюючий в оффлайн режимі. Завдяки візуальному і аудіо супроводу дозволяє ефективно вчитися правильній вимові і написанню слів.
 11. iTalk Польська мова. Безкоштовний додаток, в якому упор зроблений на вивчення не окремих слів, а цілих фраз для зручності розуміння граматики і запам’ятовування. Щоденне проходження тестів дозволяє відстежити помилки, пропрацювати їх і виправити.
 12. L–Lingo. У безкоштовній версії представлено більше 60 уроків з картинками і озвученням слів для вивчення польської лексики. Кожен з них відноситься до певної тематики – від найнеобхідніших до загальних.

Висновок

Ідеального додатка для вивчення іноземної мови не існує, оскільки в кожному з них зроблений упор на певні моменти і нюанси. Тому найдієвіший спосіб – скористатися послугами викладача. Шукати репетитора польської мови на платформі Букі треба ретельно і міняти до тих пір, поки не знайдете того, хто вас учитиме і надихатиме. Крім того, ви можете встановити декілька додатків, щоб прискорити повноцінний процес навчання.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.