Соціум

Подумайте завчасно про обігрів труб і термостат

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На жаль, за обігрів труб згадують тоді, коли з ними трапилась якась неприємність. І за часту це трапляється в холодну пору року, тому людина терміново шукає вихід із ситуації. Але, звісно, краще слідкувати за їх станом і вчасно звертатися до спеціальних служб. Для уникнення таких інцидентів можна використати кабель. Вони є двох видів:

  • саморегулюючий;
  • резистивний.

 

Кожен з них має свої переваги та недоліки. Перший тип – дорогий, а для другого треба придбати додатково апаратуру управління. Також вони використовуються в таких цілях:

  • Захист труб від замерзання або підтримки необхідної температури в них.
  • Розігрів трубопроводів до необхідного стану.

Компанія “Електродруг” є величезним постачальником якісного та надійного товару. На сайті ви знайдете широкий вибір продукції. Команда зможе вас проконсультувати у будь-який час, якщо у вас виникли якісь питання.
Нагрівальний кабель DEVIaqua, з оболонкою з харчового поліетилену, застосовується для обігріву питної води й прокладається в середині труби.
Під час холодної пори року значно ускладнюється експлуатація труб. Це пов’язано з тим, що прохідний отвір звужується, він замерзає, з’являються крижані пробки. Але нагрівальний кабель зможе допомогти уникнути цього.
Важливою ознакою захисних систем є можливість установлювати як в середині, так і зовні для підтримки та контролю необхідної температури.

Де застосовують дану продукцію?
– побут, промислові водопроводи;
– розташовані поза приміщенням (підземні та наземні);
– ті, що знаходяться у будівлі (наприклад, підвал).

Для пластикових труб спочатку на поверхню клеять алюмінієву стрічку, а потім нагрівач.
Важливо звернути увагу, що вибір потужності такого товару залежить від матеріалу, з якого виготовлена труба, її діаметру та наявність теплоізоляції навколо.

Ще одним з основних систем є термостати  для управління обігрівом (метеостанції), які призначені для сніготанення і антиобледеніння. Він добре себе зарекомендував у виконанні даних функцій, а також як чудовий пристрій для обігріву сходинок і труб.
У каталозі фірми є 2 типи найякісніших термостатів для вашого постійного комфорту та надійності. Вам зможуть допомогти вибрати для чого потрібні, на яку кількість та типів датчиків, кількість контролюючих зон та інше.

Не зволікайте, придбайте хороший продукт і будьте впевнені, що ваша зима пройде швидко та в теплих умовах, і ви не будете ні за що переживати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.