Соціум

Подарувати дитині віртуальний всесвіт, до якого можна доторкнутись

Google+PinterestLinkedInTumblr

Одне з найважчих завдань сучасності – підібрати гідний подарунок дитині. Як би це смішно не звучало, але це дійсно так. Здавалося б, ринок дитячих товарів, зокрема іграшок, просто величезний, є з чого обирати. Але діти, як і дорослі, теж намагаються слідкувати трендам, які змінюються тут надшвидкими темпами. З іншої сторони і діти ростуть не менш швидко. Тож, щоб приємно здивувати дитину треба неабияк постаратися, врахувавши всі фактори, що перераховані вище. Саме це зробили в компанії Lego. Там дослідили всі сучасні тренди, та створили новий конструктор ЛЕГО Minecraft, який дуже сподобався сучасним дітям. Зрештою, все логічно – топовий конструктор в об’єднанні з топовою комп’ютерною грою.

Подарунок «два в одному»

Армія прихильників популярної комп’ютерної гри зростає щохвилини. Про Лего годі і казати – діти завжди були в захваті від цього конструктору. Об’єднати два виміри – віртуальний та реальний – без перебільшення геніальний хід. Улюблені персонажі з комп’ютерної гри, яких можна було побачити тільки по той бік монітору або дисплею, тепер будуть втілювати у реальність всі команди дитини без посередників у вигляді комп’ютера. Дітям цікавіше створювати власні історії, які будуть залежати тільки від їх власної фантазії, а не від програми. Варто відзначити, що розробникам нової серії конструктора вдалося досконало втілити в життя амбітний задум. Кожна фігурка Лего в точності повторює всі елементи гри, навіть будівлі та предмети. Також у дітей буде можливість відтворити улюблені локації. Все в точності як в грі, але з набагато кращою графікою, та без лагів та глюків.

Де придбати новенький конструктор

Цей подарунок дійсно крутий, який запам’ятається будь-якій дитині, тому його можна дарувати на як просто так, так і на великі свята. Сьогодні багато дитячих магазинів пропонують придбати цей подарунок. Щоб зекономити гроші, фахівці рекомендують звернути увагу на спеціалізовані Інтернет-магазини. Наприклад, в constructors.com.ua, мабуть, найдемократичніші ціни. А ще тут доволі кваліфіковані менеджери, які з задоволенням дадуть відповіді на всі запитання. Є доставка у будь-яку точку України. А найголовніше, що вся продукція оригінальна, про що свідчать відповідні сертифікати. Взагалі, слід завжди намагатись співпрацювати тільки з перевіреними магазинами, чия репутація не викликає сумнівів. Особливо, якщо продукція, яку Ви збираєтесь придбати, призначена дітям.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.