Соціум

Побратими загиблих косівчан подарували їхнім дітям планшети

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Побратими загиблих на війні мешканців Косівщини зробили їхнім дітям подарунок до Дня захисту дітей. Їм подарували сучасні планшети.

Про це повідомляє Косівська РВА.

планшети

Війна об’єднує: у спільній боротьбі під синьо-жовтим стягом українські воїни стають бойовими побратимами, які щосекунди готові стати один одному на захист, підставити дружнє плече допомоги,

Найважче на війні – втрачати своїх побратимів. Здається, лише вчора разом планували як святкувати перемогу, а сьогодні ворожа куля вщент розбиває ці плани, забирає життя фронтового товариша.

Але війна гартує. На війні свої своїх не кидають, не забувають підтримувати і родини полеглих побратимів, словом та ділом допомагаючи згорьованим батькам, дружинам і дітям пережити біль від втрати дорогої людини.

планшети

Так вчинили і побратими загиблих Ігоря Кіцелюка, Михайла Геника та Сергія Полюка. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей до родин Захисників України, які віддали своє життя за мир і спокій на рідній землі, навідалися представник військової частини, де несли службу загиблі, та голова Косівської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма.

За ініціативи, яку проявили друзі з поля бою, та за підтримки Наталії Кучми дітям загиблих на війні бійців із Косівщини подарували планшети, матері та дружина мужніх воїнів отримали квіти та пам’ятні дарунки.

планшети

Пам’ятати загиблих і підтримувати їхні родини – наш святий обов’язок, а ще нам необхідно об’єднатися і всіма силами разом наближати перемогу. Інакше ціна, яку заплатимо в цій війні, може бути в рази більшою», – зазначила голова райдержадміністрації Наталія Кучма.

Читайте: У Франківську відкрили виставку ретросвітлин особистого фотографа Шептицького (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.