Розваги Соціум

Перли ЗНО-2021: Китай заснував лапшу, а борщ передається з покоління в покоління

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вчителі, залучені до перевірки ЗНО, зазначають, що цьогоріч отримали дуже багато «дивних» робіт.

ЗНО-2021 української мови – складено. Традиційно, після перевірки екзаменаційних робіт, у мережі можна знайти підбірку «перлів» з робіт абітурієнтів, які не можуть не викликати посмішку, пише Всеосвіта.

Однак цьогоріч деякі вчителі, залучені до перевірки #ЗНО, зазначають, що отримали дуже багато «дивних» робіт. Зокрема учителька гімназії Дар’я Дмитрієва на своїй сторінці у фейсбуці написала:

Попри абсолютно вдалу з усіх боків тему власного висловлення, ми отримали купу дуже дивних, як на мене, робіт. Якось несподівано з’ясувалося, що близько 20% випускників не розуміють, що таке стереотип навіть за умови наведених у тексті завдання визначень та прикладів. Інакше як можна потрактувати фрази «стереотип – це зла і погана людина» або «я себе відношу до позитивного стереотипу, тому що мені це подобається»? Скільки було прочитано про чорну кішку, порожні відра і блондинок, хай залишиться нашою страшною таємницею.

Зазначимо, що сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю). Цьогоріч учасники ЗНО мали надати розгорнуту відповідь на проблемне питання:  Як стереотипи впливають на життя людини.

Також Дар’я Дмитрієва поділилась кількома «перлами» з колекції ЗНО-2021:

  • А зараз моє типу есе на тему «Стереотипи».
  • Людина бере інших людей під одну граблю.
  • Гребти усіх підходящих людей під одну миску.
  • Китай заснував лапшу.
  • Борщ передається з покоління в покоління.
  • Я зараз візьму людство і поїду на мотоциклі.
  • Негативні стереотипи роблять мітинги.
  • Стереотипи – це настільки тонке поняття, що краще про нього забути.
  • Стереотипи з’їдають народ зсередини.

Усі учасники уже можуть ознайомитись із завданнями сертифікаційних робіт та правильними відповідями до тестів в розділі «ЗНО-2021» на сайті УЦОЯО.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.