Соціум

Переваги та особливості побутових кондиціонерів LG

Google+PinterestLinkedInTumblr

 Побутовий кондиціонер LG вважається оптимальним варіантом кліматичного обладнання для створення сприятливого мікроклімату у будинку, квартирі, офісі. Такі пристрої відрізняють висока якість виготовлення та бездоганна робота, стильний сучасний дизайн, різноманітність підтримуваних технологій, режимів та функцій. Як вибрати відповідний побутовий кондиціонер LG — розповідають фахівці інтернет-магазину Stylus.

Контроль якості та гарантія 

Техніка компанії LG — уособлення перевіреної роками якості, міцності конструкцій, надійності комплектуючих. Компанія високо цінує клієнтів і ретельно береже свою репутацію, тому приділяє належну увагу якості продукції, що випускається. Суворий контроль та жорсткі випробування побутової техніки проводяться на кожному етапі виробництва. 

Техніка бренду супроводжується відповідними сертифікатами якості та гарантійними зобов’язаннями. Однак термін і умови гарантії можуть відрізнятися залежно від конкретної моделі. 

Різні типи кондиціонерів 

Компанія LG виробляє побутові кондиціонери різних модифікацій, що дозволяє буквально підібрати варіант під будь-яке приміщення та умови експлуатації. Серед найбільш популярних варто відзначити наступні різновиди: 

  • Спліт-системи — традиційний варіант із двома блоками. Зовнішній блок, який оснащений компресором, вентилятором та конденсатором, монтується зовні, а внутрішній для подачі холодного/теплого повітря — усередині приміщення.
  • Мобільний (портативний) — здебільшого компактних габаритних розмірів зразок, який за потреби можна переміщати з місця на місце. Підходить для невеликих кімнат та малогабаритних квартир.
  • Настінний — модель із двома блоками. Внутрішній блок частіше розміщують на стіні, під стелею або в спеціальному коробі. Зовнішня конструкція може розташовуватися як на стіні, так і на горищі або у підвалі.
  • Віконний — кондиціонер, що встановлюється у віконний отвір. Також допускається монтаж на тонку стіну, щоб задня частина конструкції виходила надвір. Відрізняються низькими цінами, але вважаються більш гучними у роботі. 

Побутові кондиціонери від компанії ЛДжи представлені у стильному дизайні, що відповідає модним напрямкам. Переважні варіанти кольорів: білий, сірий, сріблястий. Однак в асортименті виробника представлені і більш оригінальні в плані стилістичного оформлення варіанти — йдеться про кондиціонери ARTCOOL з ексклюзивним дизайном.

Технології та функції 

В асортименті бренду представлена техніка на будь-який смак та бюджет. Причому це стосується не лише дизайнерських рішень, але й функціональних можливостей пристроїв. Наприклад, серед останніх інновацій можна відзначити наявність вбудованого іонізатора, який допомагає позбутися хвороботворних мікроорганізмів та бактерій у повітрі. 

Згідно з відгуками покупців, побутові кондиціонери бренду LG мають й інші корисні функції та підтримувані технології: 

  • «Розумне» керування за допомогою програми SmartThinQ на мобільному телефоні та підтримуваного бездротового модуля Wi-Fi.
  • Самодіагностика — автоконтроль справності роботи, оповіщення користувача щодо виявлення неполадок.
  • Осушення — усунення зайвої вологи, що запобігає утворенню плісняви та грибків.
  • Режим «Нічний» — безшумна робота, постійна підтримка заданого температурного діапазону.
  • Рециркуляція — циркуляція повітряних мас у приміщенні без протягів. 

Енергоефективність 

Техніка LG відрізняється від конкурентів високим класом енергоефективності, що дозволяє користуватися всіма функціями та не переплачувати за електроенергію. Наприклад, виробником застосовуються інверторні компресори, завдяки яким кондиціонер переходить на знижену потужність при досягненні заданої температури. При роботі на зменшеній потужності пристрій споживає менше електроенергії. 

Ознайомитись з цінами та відгуками, переглянути фото та описи характеристик можна у каталогах інтернет-магазину Stylus, де представлений великий вибір побутових кондиціонерів LG.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.