Соціум

Паперові упаковки та інша продукція найкращої якості

Google+PinterestLinkedInTumblr

Брендовану та готову продукцію, пов’язану з паперовою упаковкою пропонує компанія Гіфт-К. Будь-яке замовлення тут розробляється індивідуально, після чого команда професіоналів та технічних спеціалістів втілює задум в життя.

Компанія допоможе вам створити:

 1. Паперові пакети.
 2. Картонні коробки.
 3. Подарунковий пакувальний папір.
 4. Календарі.
 5. Блокноти.
 6. Папки.
 7. Флаєри.
 8. Буклети.
 9. Каталоги.

Далі ми розглянемо окремі види як брендованої, так і готової продукції, яка користується найбільшим попитом.

Брендовані паперові пакети

Від того, якою буде упаковка, безпосередньо залежить якість презентації. Усе це сприяє рівню продажів, підвищує конкурентоздатність компанії та її привабливість. Саме тому, для кожного замовлення використовуються такі високоякісні матеріали, як крафт, офсетний папір та картон.

Усі деталі серйозно враховуються, зокрема, конструкції ручок майбутнього пакету можуть бути наступними:

 • закручені крафт ручки бурого та білого забарвлень;
 • мотузкові ручки з поліпропіленової, поліефірної або бавовняної нитки різних кольорів;
 • атласні, рептові стрічки.

Дизайнери зроблять будь-який пакет справжнім витвором мистецтва! За допомогою унікального екскізу є можливість втілити в життя найсиміливіші побажання і найкреативніші ідеї. До того ж, є можливість надрукувати і вже готовий макет, який містить логотип компанії, а також ілюстрацію.

Серед багатьох переваг такого типу упаковки, як паперові пакети, особливе місце посідає матеріал виготовлення, адже він є екологічно чистим. Подібний факт свідчить про те, що володар пакету дбає про стан навколишнього середовища, будучи соціально відповідальним.

Блокноти

Також гарним подарунком завжди вважалися оригінальні блокноти різних розмірів, які стануть ще одним способом реклами вашої компанії.

Як би не розвивався технічний прогрес з усіма його гаджетами, смартфонами та планшетами, але старі добрі брендовані блокноти поки ніхто не відміняв. Такі вироби вручають клієнтам у пакетах, разом із сувенірною продукцією. Передивляючись свої записи в блокноті, людина не лише згадує ту інформацію, яка потрібна, але і умови, обставини, за яких вона була зафіксована. А такі спогади набагато важливіші за суху та «мертву» інформацію із комп’ютера чи планшету.

До того ж, вартість блокнотів не є аж надто високою. Тож клієнти будуть приємно здивовані як цінами, так і термінами виконання замовлення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.