Соціум

Особливості використання засобів для дезінфекції басейнів з хлором

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Воду в басейні необхідно регулярно змінювати, повністю спустошуючи чашу раз в три дні або частіше, в залежності від стану води. Це зручно для дитячих маленьких басейнів, проте майже неможливо для великих басейнів на десятки літрів.

Для дезінфекції води без її заміни існує широкий спектр спеціалізованих хімічних засобів, які можна знайти на сайті https://aquadoctor.ua/ua/product/dezinfektant-na-osnove-hlora-bystrogo-dejstvija-aquadoctor-c-60t/, а також альтернативні способи очищення води в басейні.

Різновиди засобів для очищення води у басейні

Для підтримки чистоти води необхідно використовувати два типи засобів:

  • Дезінфікуючі засоби
  • Що захищають воду від цвітіння

Ви можете використовувати комплексний засіб, вирішуючи одразу обидва завдання. Для вирішення нестандартної проблеми (наприклад, темна або іржава вода в басейні), обирайте спеціалізовані засоби.

Переваги та недоліки обробки води хлором

При обробці води якісними хлоровмісними засобами відповідно до інструкції, знаходитися і купатися в басейні, абсолютно безпечно. Концентрація хлору у воді басейну нижче в два рази, ніж гранично допустима концентрація в питній воді. Звичайно, використовують додаткові засоби для знезараження питної води, але її можна пити одразу після хлорної обробки.

Хлорна дезінфекція води – це один з найстаріших, перевірених і зарекомендованих способів очищення, ухвалений хіміками і фахівцями по догляду за басейнами. Найважливіше – купуйте перевірені якісні препарати в надійних точках продажів. Для знезараження води хлоровмісними засобами, необхідний нейтральний рівень pH води. Для вимірювання рівня кислотності, перед застосуванням хлору, використовуйте спеціальні тестери. Відрегулювати і змінити рівень pH можна за допомогою засобів, які знижують чи підвищують рівень кислотності.

Як обробляти басейн за допомогою хлору?

Дія хлоровмісних засобів буває шоковим (швидким) і повільним. Якщо ви не використовували басейн довгий час і не проводили його очищення, для ударної (первинної) обробки, використовуйте засоби швидкої дії.

Для регулярного очищення води (поточної обробки) використовуйте повільнодіючі, щадні засоби. Наприклад, препарати в таблетках можуть діяти до двох тижнів. Більшість хлорвмісних засобів підходять для різних типів знезараження і застосовуються відповідно до інструкції, в залежності від дозування.

Для очищення басейну і захисту води від бактерій і водоростей без вивчення призначень хімічних засобів, використовуйте універсальні препарати по догляду. Такі засоби дезінфікують воду і захищають її від цвітіння за одне застосування. Також комплексні препарати перешкоджають утворенню вапна і освітлюють воду. Обов’язково використовуйте тестери для визначення рівня pH води і своєчасно коригуйте його за допомогою спеціальних засобів, для кращої роботи комплексних препаратів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.