Соціум

Обираємо презерватив правильно для надійного захисту та безпеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Серед усіх засобів контрацепції найбільш поширеним та затребуваним є презерватив. До того ж, кондоми найбільш надійні, оскільки забезпечують майже 100% захист, причому, як від небажаної вагітності, так і від венеричних захворювань. Але всі перераховані функції презерватив виконує лише за умови, коли ідеально підходить за розміром. Як визначити свій і як взагалі з’ясувати, чи підійде кондом – розповідаємо.

My Size презервативи, новини Прикарпаття

Переваги бар’єрних засобів контрацепції

Характерною рисою презервативів є те, що це бар’єрні контрацептиви. Тобто вони формують собою захисну оболонку, яка перешкоджає прямому контакту статевих органів шкіра до шкіри. Завдяки цьому значно знижується вірогідність обміну біологічними рідинами та бактеріями, а значить і ризик підхопити хворобу чи завагітніти – майже нульовий.

Жоден інший варіант контрацепції не забезпечує такої надійності. Плюс до того ж, презервативи прості у використанні та доступні, підходять буквально всім.

Що врахувати при виборі презерватива

В продажу презервативи представлені великим асортиментом. Вони можуть відрізнятися відразу кількома властивостями:

 • матеріал;
 • товщина;
 • розмір;
 • текстура;
 • наявність та кількість лубриканту.

Кожна властивість так чи інакше впливає на зручність використання кондомів, тому треба розібратися детально.

Види презервативів за матеріалами виготовлення

Перш за все кондоми розрізняються за типом сировини, з якої виготовлені.

Найбільш поширеним варіантом є латекс. Серед особливостей латексних кондомів варто відмітити доступність, високу еластичність та велике різноманіття видів. Проте такі контрацептиви вимагають використання лубрикантів лише на водній основі, бо від силіконових сировина може псуватися.

Виготовляють кондоми також ще з поліуретану. Вони надійні та міцні. На відміну від латексу, цей матеріал не настільки еластичний, тому, коли розмір вибраний невірний, презерватив може злізти з пенісу прямо у самий відповідальний момент.

Товщина

Від цього показника залежить реалістичність відчуттів. Виділяють три основні групи контрацептивів по товщині матеріалу:

 • Extra safe або Forced – найміцніші, ідеально підходять для анального сексу, товщина 0,1 мм;
 • Classic або Standart – найбільш розповсюджений варіант, товщина 0,06 мм;
 • Light – товщина мінімальна, приблизно 0,04 мм.

Чим товщий матеріал, тим сильніше він подавляє чуттєвість. Тому, аби насолоджуватися сексом та не відчувати притуплення відчуттів, краще обирати супертонкі кондоми.

Розмір презерватива має значення

Цей параметр вираховується з урахуванням двох показників: ширини та довжини.

Ширина – це об’єм кондому, вона має відповідати об’єму пенісу, щоб засіб контрацепції не передавлював статевий член і не спадав з нього. Здається, все просто. Проте далеко не у всіх виробників є моделі кондомів на товсті статеві органи. Здебільшого розмірний ряд представлений стандартними показниками від 47 до 60 мм. А от чоловікам, чий пеніс товстіший за 60 мм часто буває складно вибрати засіб контрацепції.

В такому випадку варто звернути увагу на My Size презервативи. В лінійці виробника є і класичні розміри і моделі для чоловіків, чиї параметри перевищують середньостатистичні. Так, вибрати можна навіть презервативи з шириною 64, 69 чи 72 мм.

Щоб вирахувати потрібні довжину та ширину презерватива, треба знати параметри статевого органу. Знімати мірки треба стоячи і коли пеніс перебуває в стані ерекції.

Презервативи за текстурою та формою

Ці параметри також впливають на якість відчуттів, можуть їх суттєво загострювати. За формою та текстурою можна виділити наступні різновиди презервативів:

 • гладенькі;
 • анатомічні – повторюють форму статевого органу;
 • текстуровані – поверхня таких кондомів має певний рельєф: ребра, точки, вусики тощо;
 • з насадками – в таких кондомів можуть бути виступи чи твердий кінчик, вібруюче кільце.

Вважається, що текстуровані моделі можуть загострювати відчуття під час сексу. Рельєф стимулює ерогенні точки, через що оргазм наступає швидше і більш яскравий.

Наявність змащувача

Лубрикант полегшує ковзання і робить введення пенісу більш комфортним. Тому здебільшого кондоми продаються з невеликою кількістю змащувача. Але також в продажу можна знайти презервативи взагалі без лубриканта чи зі подвійною кількістю, тож є варіанти для будь-яких уподобань. Ще є моделі з різними ароматами. Такі кондоми чудово підходять для оральних пестощів.

Як можна відмітити, презервативи дійсно представлені у величезному різноманітті. Широкі можливості вибору кондому, як серед стандартних, так і нестандартних моделей дозволяють підібрати засіб контрацепції під різні смаки та вимоги. Головне – загалом не забувати використовувати презервативи, щоб секс приносив тільки задоволення, а не додаткові переживання та клопоти.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.