Соціум

Нова пошта запустила доставку між країнами Європи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nova Post – бренд, під яким працює Нова пошта в Європі – запровадила нову послугу для клієнтів за кордоном. Тепер відправити посилку можна між європейськими країнами, де є відділення Nova Post.

Послуга вже доступна у всіх країнах крім Молдови, Румунії та Великої Британії. Термін доставки між країнами – від двох днів, повідомляє Нова пошта.

Відтепер легко, безпечно та швидко можна відправити документи, посилки чи вантажі до 100 кг не тільки з Європи в Україну чи навпаки, але й між європейськими країнами, де є відділення Nova Post, – йдеться у повідомленні.

Між країнами Європи Nova Post доставляє у відділення, на адресу, в поштомат або в пункт видачі посилок. Вартість доставки залежить від ваги відправлення та відстані між країнами.

Наша місія – легкість доставки для життя та бізнесу. Саме тому ми не тільки збільшуємо мережу, але й розширюємо перелік послуг. Від сьогодні Nova Post об’єднує не тільки ЄС з Україною, але й європейські країни між собою, забезпечуючи швидку, легку та безпечну доставку від 2-х днів”- прокоментував Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти.

Читайте: Нова пошта за пів року сплатила понад 5 млрд грн податків

Для отримання додаткової інформації про тарифи, доставку між країнами Європи або перелік заборонених до перевезення товарів треба:

  • відвідати сайт https://novapost.com/.
  • обрати країну, з якої буде відбуватись відправка,
  • перейти у розділ Міжнародна доставка,
  • обрати розділ Відправити в інші країни.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.