Соціум

«Нова економіка Івано-Франківська» шукає людину в команду

Google+PinterestLinkedInTumblr

В команді проєкту «Нова економіка Івано-Франківська» відкрита позиція для координатора/координаторки наукової спільноти.

Людина на цій позиції буде ключовою у виявленні можливих синергій між науковою, дослідницькою та спільнотою інноваторів Івано-Франківська, їхніх поточних та перспективних тем досліджень.

економіка Івано-Франківська

Проєкт «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та  триватиме 3 роки. Мета проєкту –  підтримати економічну трансформацію Івано-Франківська до економічної діяльності з вищою доданою вартістю та рівня інновацій.

Проєкт впроваджує консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто.

Читайте також: Навчання, техніка та грантові проєкти. Як у Франківську жінки, що врятувалися від війни, знаходять можливості роботи

За три роки проєкт посилить локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку в місті. Під час проєкту буде створена інноваційна інфраструктура на території Промприлад.Реновація, а саме відкрита майстерня (мейкерспейс) та наукова лабораторія, а також зроблено частковий ремонт укриття (на території Промприлад.Реновація).

Деталі співпраці та контакти для надсилання резюме за посиланням: https://shorturl.at/wIQT4

Для уточнень чи питань: Юлія Ляхович, комунікаційна менеджерка проєкту «Нова економіка Івано-Франківська»

[email protected]

+38 050 665 14 65

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.