Соціум

Норії – високотехнологічне обладнання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ковшові норії – пристрої, призначені для переміщення насіння соняшнику, кукурудзи та інших вантажів на певну висоту. Це надійні помічники, без яких не обійтись на зернопереробних підприємствах. Їх головними завданнями є полегшення праці персоналу та автоматизація процесів. Обладнання чудово справляється з такими функціями, тому знаходить застосування у різних сферах діяльності.

Головні особливості зернових норій

62f637f8929ac.png

Ковшові елеватори – пристрої, що використовуються під час очищення та сушіння зерна. Це великий вибір моделей, що відрізняються між собою технічними характеристиками та конструктивними особливостями. Компанія https://agrohelix.com.ua/ пропонує норії з різним органом тяги та темпом пересування ковшів. Також можна вибрати обладнання з мотором-редуктором або з контрприводом, з цинковим або порошковим покриттям, з металевими або полімерними ковшами. Вибір залежить від запитів клієнтів та від особливостей виробництва.

Види пристроїв

62f637f85a0c5.png

Залежно від конструктивних особливостей вироби класифікуються на два види:

  • стрічкові норії;
  • ланцюгові норії.

Також у продажу є тихо- та швидкохідні ковшові норії. Перший варіант підходить для транспортування матеріалів, які легко травмуються. При застосуванні тихохідних норій зберігається потенціал сільськогосподарських культур за схожістю та врожайністю. У швидкохідних пристроях передбачається швидкість 1-4 м/с. Таке обладнання має великий попит.

Переваги ковшових норій

62f637f8257e7.png

Зернові норії – високотехнологічне обладнання, яке виготовляється з надійних матеріалів та комплектуючих. Для них характерні такі переваги:

  • простота у використанні;
  • тривалий період експлуатації;
  • відповідність суворим стандартам якості;
  • висока енергоефективність;
  • рівномірна подача сипких матеріалів;
  • можливість заміни стандартних вузлів;
  • мінімальні пошкодження продукції.

Компанія https://agrohelix.com.ua/ розробляє сучасне обладнання, в якому поєднується практичність та універсальність. Щоб зерно під час транспортування в кутах не налипало, використовуються ковші, у яких немає кутів та вигинів. Для захисту пристроїв від зношування застосовуються футерувальні листи. Фахівці беруть до уваги побажання клієнтів та вдосконалюють ковшові норії.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні