Соціум

Німці кажуть – круто! У Франківську відкрився релокований магазин «Освітлення та сантехніка» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З думкою про покупця та широким вибором. В Івано-Франківську відкрився релокований магазин «Освітлення та сантехніка» компанії Platinum. В асортименті – понад 10 тисяч товарів. Зокрема, чимало моделей раковин і мийок, а також найпопулярніше трендове освітлення: люстри, світильники, навіть спецлампи для зйомок відео у соцмережах, пише Репортер.

«Освітлення та сантехніка» новини Івано-Франківська

У нас дуже великий вибір люстр, починаючи від найдешевших плафонів на будь-який смак і закінчуючи VIP-серією вартістю від 10 тис грн, – розповідає керівник магазину Юрій Шапар. – Основний акцент робимо на кришталевих і LED-люстрах. Ледівські – бо за ними майбутнє, а кришталеві популярні завжди й завжди були окрасою завжди. Багато в нас і освітлення для дитячих кімнат, щоб дітям і зручно, і цікаво.

«Освітлення та сантехніка» новини Івано-Франківська_1

Перевезли магазин із Павлограда Дніпропетровської області. Адже місто, каже директор з розвитку компанії Platinum Павло Гарига, близько до зони активних бойових дій. Тож, коли зрозуміли, що там стає небезпечно, вирішили перемістити бізнес у відносно безпечний регіон.

Ми були вимушені прийняти таке рішення. Розуміємо, що це впливає на людей, які там працювали, але є питання безпеки, – пояснює Павло Гарига. – Ми скористалися державною програмою по релокації, створили додаткові робочі місця, тут працюватиме чотири людини, і це наш додатковий вклад у розвиток Івано-Франківська.

«Освітлення та сантехніка» новини Івано-Франківська_3

Компанія Platinum працює вже понад 10 років.

На сьогодні вони єдині в Україні запатентували власну технологію виготовлення гранітних мийок. І цим неабияк пишаються. Адже саме зараз, переконані, весь світ має бачити потенціал українського виробництва.

Коли до нас приїхали німці, коли вони подивились, як саме ми це робимо, яку увагу приділяємо деталям, то вони взагалі були в захваті, – розповідає Павло Гарига. – Ми також займаємося експортом. І коли приїжджаємо в якусь іншу країну, показуємо нашу якість і кажемо про ціну, то люди взагалі дуже приємно вражені. Кажуть – круто!

З нагоди відкриття до кінця вересня у магазині працює знижка на всі товари. І в компанії вже планують відкриття нових магазинів мережі – як у Франківську, так і в інших містах західного регіону.

Заходьте – Галицька, 34А, навпроти зупинки “Швейна фабрика”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.