Соціум

Небайдужі організували збір грошей на лікування прикарпатці, яка постраждала від вибуху в Карпатах

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вночі 15 вересня на полонині біля села Вороненка стався вибух через який загинули двоє коломиян, а ще декілька людей отримали травми.

Про трагічні події в горах розвів учасник походу Орест Малиш на своїй Facebook-сторінці.  Чоловік розповів свою версію подій, та уточнив, що під час вибуху отримала важкі травми його дружина, передає Репортер.

Небайдужі одразу запропонували допомогти чоловіку. Тож знайомі чоловіка одразу поділилися банківськими реквізитами чоловіка для допомоги, хоча він допомоги й не просив.

Невдовзі на його сторінці з’явився допис, де Орест розповів про стан дружини та подякував за фінансову допомогу і молитви.

“Операція закінчилась. 6 годин… Лікарі (герої!!!) склали руку з того деформованого матеріалу, який до того називався рукою. Як рука буде себе вести і чи приживеться, поки неясно. На одне око повинна бачити. На інше на жаль вже ні… Найближчі дві доби мали б показати чи Маринка з цим всім справиться. Спасибі всім за молитви і кошти. Я не просив, але багато людей якось знайшли мої дані і пожертвували кошти!”, – написав чоловік.

Усі небайдужі можуть допомогти Оресту та його сім’ї за реквізитами: 5168 7427 2814 5164.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.