Соціум Фото

Найбільше мозаїчне панно: «Спілка забудівників» встановила рекорд України (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На території  житлового району «Княгинин» в Івано-Франківську, який зводить будівельна компанія «Спілка забудівників», зафіксували рекорд України.

На стіні однієї з багатоповерхівок зобразили мозаїчне панно, присвячене 30-річчю Незалежності України.

Панно складається із мозаїчних листів, розміром 30 х 30 см. На кожному листі – 121 камінчик. В центрі композиції – дівчина-українка, що символізує молодість нашої держави, незламність, квітучість і процвітання.

«Ще пів року тому думка про те, що ми можемо потрапити до книги рекордів, видавалась для мене фантастикою. А зараз я радію, що ми змогли досягти цього. Це свідчення сили і єдності нашого колективу», – розповідає голова правління БК «Спілка забудівників» Микола Филюк.

Авторами панно є франківські художники Сергій Григорян та Микола Джичка. Роботи виконували спільно з львівським заводом «Kotto Ceramica».

«Було багато технологічних пошуків, а саме як виготовити та змонтувати мозаїку. На заводі усе нумерували, щоб відтворити на місці. І ми злагоджено спрацювали. Пишаємося тим, що наша спільна праця є надбанням для всієї України», – додає Микола Филюк.

Такий стиль та у такому масштабі застосовується вперше за останні десятиріччя, за що панно увійшло в Книгу рекордів у категорії «Вперше».

Загальні розміри мозаїки 12 х 30,6 метра стали приводом для другого рекорду в категорії «Розміри, мистецтво».

Рекорди зафіксувала експертка Книги рекордів України Юлія Бичай.

«Ми бережемо культуру і маємо берегти нашу історію. Коли об’єднується багато людей для єдиної цілі – це вже є власний рекорд для кожного, але коли він несе ще й презентацію України, несе любов до неї, то тут має бути визнання. Сьогоднішній рекорд – це рекорд, власне, про те, як багато людей об’єдналися, щоб втілити цю ідею. У цьому рекорді все є особливим – починаючи від розмірів, стилю і матеріалу панно», – повідомила Юлія Бичай.

У минулому році будівельна компанія розпочала  будівництво житлового району «Княгинин». Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 паркомісць. Цьогоріч буде здано першу чергу будівництва, а це – 700 квартир та 300 паркомісць.

Відтак, компанія підтверджує позитивну динаміку розвитку країни і пишається тим, що праця є надбанням для всієї України, а ще вітає українців з 30-річчям Незалежності.

«Символічним є те, що у цьому році, коли Україні виповнюється 30 років, ми здаємо в експлуатацію першу чергу житлового району «Княгинин». Тому вирішили саме таким чином відзначити ці події. Панно не тільки засвідчує 30-річчя незалежності України, але й є свідченням її розвитку, демократичного напрямку, європейського вибору та її світлою перспективою», – додає Микола Филюк.

Майстри працювали над мозаїкою пів року.

Партнерський матеріал

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.