Соціум

Надійно та красиво. Чому варто обрати натуральний камінь для дому та газону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Щоб гарно та якісно прикрасити дім чи газон, велосипед вигадувати не треба. Натуральний камінь – надійний матеріал, який людство використовує вже тисячі років.

Нині камінь особливо актуальний, бо у всьому світі шириться тренд на екологічність і надійність, пише Репортер.

натуральний камінь

Переваги

Є п’ять основних переваг у використанні каменю у будівництві та ландшафтному дизайні:

  • Надійність. Камінь може витримувати низькі й високі температури, він стійкий до подряпин і тріщин. У вулканічних порід дуже малий коефіцієнт стирання. Будинки та оздоблення з натурального каменю практично не руйнуються.
  • Екологічність. Камінь – природний матеріал, який існує значно довше, ніж людина. Вироби з нього не забруднюють навколишнє середовище, не мають токсичних випарів і випромінювань.
  • Краса. Є багато видів натурального каменю, тож можна обрати той, який більше подобається. Недарма з нього роблять прикраси: такий матеріал гарно виглядає практично всюди.
  • Універсальність. Камінь застосовують у будівництві несучих конструкцій, обробці стін і підлоги, бруківці, мощенні доріг, а також в оздобленні ділянки біля будинку й навіть виробництві меблів.
  • Зручність. Натуральний камінь часто використовують практично без обробки. Більше того, як матеріал він придатний до будови споруд різного призначення – від офісів до приватних будинків.

Галька – популярний вибір

Серед багатьох видів натурального каміння популярною є галька. Її широко застосовують у ландшафтному дизайні та будівництві.

За довговічністю галька перевищує навіть граніт. Вона добре маскує нерівності, крім того, багатофункціональна у плані ландшафтного дизайну. Є багато різновидів гальки, які різняться за кольором, формою й розміром – можна сказати, що вона просто універсальна.

Галькою прийнято прикрашати басейни та декоративні водойми, адже її форма не дозволяє воді застоюватись. Також нею викладають доріжки та клумби. Особливість гальки – їй не шкодить дощ, вітер чи яскраве сонце. Тому цей матеріал часто використовують надворі.

Але й інтер’єр нерідко прикрашають галькою. Наприклад, її можна гармонійно вплести у дизайн ванної, кухні чи інших кімнат.

Де купити

Щоб вибрати свій варіант серед багатьох варіантів, краще звертатися до професіоналів. Зокрема, у компанію Kanyon, яка вже 15 років працює в Україні. Тут спеціалізуються на обробці та продажі українського й закордонного натурального каменю.

Спеціалісти компанії допоможуть розібратися у сотнях варіантів натурального каменю або просто купити гальку. Крім того, тут продають кварцит, травертин, мармур, граніт та інші камені для облицювання будинків і ландшафтного дизайну.

Також у компанії Kanyon створюють декоративні елементи для інтер’єру та екстер’єру. Компанія співпрацює з клієнтами з усієї України та допомагає їм втілити в життя навіть найсміливіші ідеї.

На правах промо

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні