Соціум

На виборах ректора франківського Медуніверситету змагатимуться троє кандидатів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністерства охорони здоров’я України допустило до виборів ректора Івано-Франківського національного медичного університету трьох кандидатів.

Це професор Микола Островський, доцент Руслан Савчук та професор Роман Яцишин, – ідеться на сайті закладу.

кандидатів

2 січня 2024 року відбулося засідання Організаційного комітету з проведення виборів ректора Івано-Франківського національного медичного університету.

Під час засідання був розглянутий лист Міністерства охорони здоров’я України, яким до виборів ректора були допущені три кандидати: професор Микола Островський, доцент Руслан Савчук та професор Роман Яцишин.

Кандидатам було запропоновано особисто подати свої виборчі програми для оприлюднення їх на офіційному сайті університету.

3 січня 2024 року на засідання Організаційного комітету прибули двоє кандидатів – Микола Островський та Роман Яцишин, які надали свої програми секретарю Оргкомітету. З передвиборчими програмами та можна ознайомитися на офіційному сайті ІФНМУ.

Крім того, організаційний комітет затвердив час і місце проведення виборів ректора університету.

Вибори відбудуться 19 січня 2024 року з 9-00 до 15-00 у приміщенні протирадіаційного укриття № 32106 центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету за адресою: вул. Галицька, 2, м. Івано-Франківськ, 76018.

Всього у виборах ректора братимуть участь 1148 працівників і студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

Читайте: У 2024 році для багатьох зміниться плата за розподіл газу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.