Соціум

На Верховинщині на полонині Дуконя горів чоловічий монастир

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пожежа у «Свято-Троїцькому Дуконському чоловічому монастирі», що у селі Пробійнівка на полонині Дуконя виникла у п‘ятницю, 21 липня. Площа пожежі була 120 м2. Пожежникам вдалося врятувати лише дзвіницю. Про це повідомляють у ДСНС Івано-Франківської області.

пожежа в монастирі на полонині Дуконя

В горах  21 липня о 22:36 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу «Свято-Троїцького Дуконського чоловічого монастиря», що у селі Пробійнівка на полонині Дуконя. Монастир знаходиться високо в горах, куди значно ускладнений доїзд.

Коли прибули пожежники, дерев’яна будівля монастиря була повністю охоплена вогнем. Площа пожежі була 120 м2. Рятувальники вберегли від вогню поруч розташовані господарські будівлі та дзвіницю.

Постраждалих на пожежі немає. Причина виникнення та збитки встановлюються, – повідомляють в ДСНС.

Фото: Роман Клим

Свято-Троїцький Дуконський чоловічий монастир розташований на горі Дуконя, на висоті 1500 м над рівнем моря. До найближчого населеного пункту Пробійнівка – 12 км. Донедавна підпорядковувався московському патріархату. У червні 2022 року священники Православної Церкви України провели першу українську Службу Божу у Свято-Троїцькому чоловічому монастирі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.