Соціум

На Прикарпатті зменшується заповненість covid-лікарень (СПИСОК)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Згідно з даними Системи охорони здоров’я України від РНБО, рівень заповненості лікарень Івано-Франківської області, у яких приймають хворих на коронавірус, продовжує спадати та складає 29,7%.

Станом на 22 квітня з 4 177 ліжко-місць для ковідних хворих зайнятті тільки 1 228, з них 1 080 людьми з коронавірусною інфекцією, пише Репортер.

Ліжок з киснем зайнято 790 з 3 145 облаштованих у лікарнях. Це складає 25 %. А у реанімаціях області зараз перебуває 108 людей. Також варто додати, що у дитячих відділеннях зараз лікується 52 маленькі пацієнти, у 10 з них – підтверджений коронавірус.

Найбільше заповнені Долинська багатопрофільна лікарня, Рожнятівська ЦРЛ та Городенківська ЦРЛ. Так у Долинській лікарні зараз лікується 73 людини, з них – 51 має підтверджений коронавірус, 5 – у реанімації, а 39 потребують кисню.

У Рожнятівській лікарні зараз перебуває 73 пацієнти. У 43 – коронавірус, 4 – у реанімації, а 36 потребують кисню.

Щодо Городенківської лікарні, то зараз у ній лікується найбільше в області дітей з коронавірусом  або підозрою – 7. Загалом у лікарні налічується 90 пацієнтів – це чи не найбільше в області. Також тут найбільше пацієнтів, які потребують кисню – 83. Проте, тільки 2 хворих у реанімації.

Найменше заповненні лікарні у Яремче (6 пацієнтів), Верховині (5 пацієнтів), Солотвині (15 пацієнтів), Лисці (16 пацієнтів), Богородчанах (21 пацієнт) та Снятині (19 пацієнтів).

Варто додати, що за 21 квітня в Івано-Франківській області виявили найменше нових випадків Covid-19 в Україні – 184.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.