Соціум

На Прикарпатті жінка отримала штраф у 850 грн за ручку з прихованим диктофоном

Google+PinterestLinkedInTumblr

Жінка придбала кулькову ручку з прихованим аудіозаписом, але не знала, що такі пристрої є забороненими. Як повідомляє Калуський суд, ручку виявили працівники СБУ під час огляду її речей. Вони склали протокол, а суд розбирався у справі та призначив штраф, пише Репортер.

Від Управління СБУ в Івано-Франківській області до Калуського суду надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності місцевої мешканки за ст. 195-5 КУпАП (незаконне зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації).

За добровільної згоди жінки після огляду її речей, співробітники СБУ виявили спеціальний технічний засіб, який може використовуватись для негласного отримання інформації, це була кулькова ручка з функціями прихованого аудіо запису, – повідомляє суд згідно з матеріалами справи.

Жінка добровільно передала ручку з диктофоном співробітникам СБУ для проведення дослідження (експертизи). Відповідно до висновку спеціаліста, «технічний пристрій, знаходиться у робочому стані та відноситься до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації».

Жінка пояснила, що вона вільно придбала ручку на торгівельній платформі, з метою продажу жителям району. Про те, що даний технічний засіб може відноситись до спеціальних технічних засобів і заборонений до вільного обігу їй відомо не було, – повідомляє суд.

Суд перевіривши зібрані по справі докази, вирішив притягнути жінку до адміністративної відповідальності та призначити штраф у розмір 850 гривень, з конфіскацією кулькової ручки з функціями прихованого аудіозапису.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.