Соціум

На Прикарпатті збудують два будинки для прийомних родин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті спорудять дві домівки для великих прийомних родин. Допоможе побудувати житло нова ініціатива першої леді Олени Зеленської – «Адреса дитинства».

У восьми регіонах, зокрема й на Івано-Франківщині, Фундація Олени Зеленської розпочала будівництво чотирнадцяти будинків для великих прийомних родин, які через війну втратили житло. Кошти на реалізацію надали міжнародні донори, інформують на сайті Івано-Франківської ОВА.

На Прикарпатті збудують два будинки для прийомних родин

Житло будується також  у Київській, Львівській, Закарпатській, Харківській, Житомирській, Волинській та Черкаській областях. Його отримають родини, у яких виховується щонайменше п’ятеро дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Читайте: Олена Стрижак із Франківська взяла під опіку чотирьох сиріт і знає, що таке щастя

Дім буде одноповерховим, безбар’єрним, енергоефективним, матиме утеплений фасад, буде забезпечений тепловим насосом та автономним джерелом живлення.

Площа кожного будинку – 285,5 квадратних метрів. У будинку буде п’ять дитячих спалень, батьківська кімната,  кімнати для ігор та навчання, а також необхідна побутова техніка та меблі. І обов’язково – укриття.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.