Соціум

На Прикарпатті за 2024 рік виявили понад 40 стихійних сміттєзвалищ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На території Івано-Франківської області виявили понад 40 незаконних сміттєзвалищ. 

Протягом 2024 року на території Івано-Франківської області за результатами проведених заходів надіслали п’ять вимог про усунення засмічення, загальною площею засмічення 6,2 га. Про це інформує державна екологічна інспекція Карпатського округу.

На Прикарпатті за 2024 рік виявили понад 40 стихійних сміттєзвалищ

За результатами розгляду звернень громадян інспекція винесла сім документів реагування про ліквідацію засмічень органам місцевого самоврядування. Це завдало збитків на суму 184489,516 тис грн спричинених внаслідок забруднення та засмічення земель.

Всього провели сім планових перевірок органів місцевого самоврядування, під час яких виявили 31 незаконне звалище побутових відходів.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу надіслала усім органам місцевого самоврядування листи для інформування екологічної інспекції про наявність в межах підконтрольних адміністративних територій несанкціонованих звалищ відходів. Про проведену роботу органи місцевого самоврядування інформують щомісячно.

На території Івано-Франківської області  виявлялись випадки засмічення земель, у тому числі й прибережено-захисних смуг відходами будівництва. Такі матеріали скеровувались до правоохоронних органів, внаслідок чого зареєстрували два кримінальні провадження за забруднення та засмічення земель.

Окрім того, упродовж 2024 року до адміністративної відповідальності за засмічення земель побутовими відходами за ст. ст. 82,82-5 КУпАП притягнуто 92 особи на суму 5270 грн. Усі штрафи сплачені у добровільному порядку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.