У селі Білі Ослави Надвірнянського району на школярку, яка поверталася зі школи, впало дерево. За словами матері учениці Марії Гринюк, її 17-річну доньку ушпиталили в районну лікарню.
Медики діагностували у дівчини струс мозку та синці на обличчі, пише Суспільне Карпати.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2021/04/7e1d12f20c0e4f48.jpg)
Місцевий лісничий Василь Крайлюк каже, що дерево росло в центрі села. За його словами, воно не належить до лісового господарства.
“Попри дорогу було дерево сухе і воно впало. То було, скажемо так, небезпечне дерево. Розумієте, воно якраз біля лінії електропередач, де висотка йде. Не могли прибрати без спеціалістів. Ми раніше зі старостою обговорили це, і він звернувся офіційно до електриків, щоб вони його прибрали”, — сказав лісничий.
![На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/7049e87df692ce92.jpg)
Староста села Микола Дячук під час телефонної розмови підтвердив, що знав про аварійне дерево. Каже, що звертався до Надвірнянського РЕМу. Проте самотужки зрізати дерево не мав права.
![На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/d3092a1736bbdba7.jpg)
“Там були три дерева: одне сухе і два такі, які були засунуті в електрощиток. Я подивився і одразу фотографії кинув першому заступнику Делятинської територіальної громади. А він кинув ті фотографії у РЕМ для звернення, аби вони прийшли і почистили, — розповідає Микола Дячук. — У РЕМі сказали, що будуть це робити. Але потім перетелефонували і сказали, що дадуть техніку, а хтось інший має зрубати ці дерева. І був вітер сильний вчора (ред. — 22 квітня), і це дерево впало просто на дорогу, на асфальт”.
![На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/8040e3bc18d44547.jpg)
Речниця “Прикарпаттяобленерго” Юліана Гойло повідомила, що працівники компанії не проводять чистку дерев, а можуть лише знеструмити лінію.
![На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево На Прикарпатті на дитину, яка поверталася зі школи, впало дерево](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/37cd7afb159ccbfe.jpg)
Проте, за її словами, у письмовому вигляді звернень від керівництва Білих Ослав не було.
Comments are closed.