Соціум

На Прикарпатті відкрили три поліцейські станції, а офіцери громад отримали нові авто

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Солотвинській територіальній громаді запрацювали одразу три поліцейські станції – у селищі міського типу Солотвин, а також в селах Гута та Маркова.

23-річний правоохоронець – один з трьох поліцейських офіцерів громади. До своїх обов’язків лейтенант поліції приступив на початку року. За цей час уже познайомився з населенням, вивчив проблеми громади та повсякчас намагається їх вирішити, повідомляє пресслужба поліції Франківщини.

станції, Прикарпатті, поліція, Солотвинська ТГ

Дуже багато викликів поступає щодо домашнього насильства. Поліцейський офіцер громади – це не тільки працівник поліції, який здійснює свої посадові обов’язки, він також для багатьох людей є другом, порадником, бувають різні життєві ситуації, від людей поступає багато різних звернень, деякі навіть не належать нашій компетенції, однак ми стараємось завжди допомоги, – наголошує Дмитро Бабінський.

станції, Прикарпатті, поліція, Солотвинська ТГ

Усі поліцейські офіцери пройшли спеціальне, інтенсивне навчання. Також отримали нові службові автомобілі – Renault Duster, закуплені за кошти громади та Нацполіції України.

Автівки оснащені всім необхідним для повсякденної роботи поліцейського офіцера.

Поліцейські опікуються безпекою громадян, незалежно від міст та сіл їхнього проживання. У 42 громадах є сьогодні поліцейські офіцери, – говорить начальник Головного управління поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько. – І ми не зупиняємось, адже є спільне бачення безпекової ситуації в області з керівниками облдержадміністрації, військової обладміністрації, керівниками ТГ. Правоохоронці працюють посилено. Зараз, коли в Україні війна, безпека людей – понад усе.

Поліцейські станції в Солотвинській ТГ оснащені комп’ютерною технікою. До кінця року на території громади планують відкрити ще одну.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.