Поліцейську станцію відкрили у Косові. Тут проживає понад 8 тисяч мешканців. Правопорядок забезпечуватиме поліцейський офіцер громади, капітан поліції Іван Шатрук.
Він обслуговуватиме громаду на новому службовому автомобілі Renault Duster, повідомляє поліція області.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/policija-kosiv_01.jpg)
Відкрили станцію начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво поліції Косівщини, місцева влада та мешканці громади.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/policija-kosiv_02.jpg)
Поліцейська станція облаштована відповідно до потреб повсякденної роботи поліцейського та обладнаний необхідною оргтехнікою для надання кваліфікованих послуг, – йдеться у повідомленні поліції. – А знаходиться вона у приміщенні Косівської РДА.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/policija-kosiv_03.jpg)
Очільник поліції Прикарпаття особисто перевірив приміщення, де працюватиме поліцейський офіцер громади.
Відкриття чергової поліцейської станції на Прикарпатті – це ще один крок реформування Національної поліції, завдяки якому поліцейські стають ближчими до людей, – сказав на відкритті Сергій Безпалько. – Наразі це уже 60 поліцейська станція в області. Поліцейський офіцер громади нестиме службу у режимі 24/7, знатиме проблеми й потреби кожного мешканця громади. Будь-який громадянин може звернутися по допомогу до офіцера громади та отримати її. Кожна людина, яка мешкає тут, має почуватися захищеною.
30-річний поліцейський офіцер громади Іван Шатрук отримав ґрунтовні знання та пройшов практичне навчання.
Мешканці можуть дзвонити до мене цілодобово, – каже він. – В межах компетенції поліції я надаватиму їм допомогу. Від себе робитиму все, щоб мешканці почували себе захищеними. Більшість викликів – це дрібне хуліганство, домашнє насильство, різноманітні адміністративні правопорушення.
Загалом на Косівщині планують відкрити ще чотири поліцейські станції.
Читайте: У Городенківській громаді відкрили другу поліцейську станцію
Comments are closed.