Соціум

На Прикарпатті відкрили чергову нову поліцейську станцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поліцейську станцію відкрили у Косові. Тут проживає понад 8 тисяч мешканців. Правопорядок забезпечуватиме поліцейський офіцер громади, капітан поліції Іван Шатрук.

Він обслуговуватиме громаду на новому службовому автомобілі Renault Duster, повідомляє поліція області.

Відкрили станцію начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво поліції Косівщини, місцева влада та мешканці громади.
Поліцейська станція облаштована відповідно до потреб повсякденної роботи поліцейського та обладнаний необхідною оргтехнікою для надання кваліфікованих послуг, – йдеться у повідомленні поліції. – А знаходиться вона у приміщенні Косівської РДА.
Очільник поліції Прикарпаття особисто перевірив приміщення, де працюватиме поліцейський офіцер громади.
Відкриття чергової поліцейської станції на Прикарпатті – це ще один крок реформування Національної поліції, завдяки якому поліцейські стають ближчими до людей, – сказав на відкритті Сергій Безпалько. – Наразі це уже 60 поліцейська станція в області. Поліцейський офіцер громади нестиме службу у режимі 24/7, знатиме проблеми й потреби кожного мешканця громади. Будь-який громадянин може звернутися по допомогу до офіцера громади та отримати її. Кожна людина, яка мешкає тут, має почуватися захищеною.
30-річний поліцейський офіцер громади Іван Шатрук отримав ґрунтовні знання та пройшов практичне навчання.
Мешканці можуть дзвонити до мене цілодобово, – каже він. – В межах компетенції поліції я надаватиму їм допомогу. Від себе робитиму все, щоб мешканці почували себе захищеними. Більшість викликів – це дрібне хуліганство, домашнє насильство, різноманітні адміністративні правопорушення.

Загалом на Косівщині планують відкрити ще чотири поліцейські станції.

Читайте: У Городенківській громаді відкрили другу поліцейську станцію

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.