Соціум

На Прикарпатті укриття в 43 школах потребують капітального ремонту

Google+PinterestLinkedInTumblr

Станом на 5 червня, зі 1187 закладів освіти укриття є у 1163 з них.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Кімакович на нараді в Івано-Франківській ОВА.

На Прикарпатті укриття в 43 школах потребують капітального ремонту

Зокрема, використовуються за призначенням 143 захисні споруди цивільного захисту, у 889 організовані споруди подвійного призначення та найпростіші укриття. А 131 заклад розміщений у захисних спорудах цивільного захисту чи найпростіших укриттях інших суб’єктів господарювання.

На проведення будівельних робіт та облаштування укриттів закладів загальної середньої освіти з обласного та бюджетів територіальних громад у 2022 році виділено понад 70 мільйонів гривень. За ці кошти в укриттях проведено капітальні ремонти та обладнано їх вентиляцією, лавками, стільцями, партами, біотуалетами, генераторами, ліхтариками, кулерами для води, аптечками тощо, – підсумував Віктор Кімакович.

Також посадовець додав, що водночас, потребують нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту укриття в 43 закладах загальної середньої освіти. Для цього необхідно виділити додаткові кошти в сумі понад 180 млн гривень.

Також в закладах освіти фахівці управління ДСНС України, Нацполіції періодично проводять практичні заняття з порядку дій у випадку надзвичайних ситуацій. У тому числі сигналу «Повітряна тривога», поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.