Соціум

На Прикарпатті у немовляти зафіксували новий штам коронавірусу «Дженні»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У січні на Прикарпатті зафіксували один випадок нового субваріанта штаму коронавірусу «Омікрон», який називають “Дженні”. Його виявили у дитини на 15 день після народження.

Епідеміологи кажуть, лікування, на щастя, закінчилось одужанням, йдеться у сюжеті Канал 402.

Дженні, коронавірус, новини Прикарпаття

Епідеміологи рекомендують дотримуватись елементарних правил, що допоможуть уникнути захворювання. Та запевняють, новий штам коронавірусу «Дженні» не такий агресивний, як попередні, тож панікувати не варто.

Випадок зареєстрований у Надвірнянському районі. Дитина була у нас лікуванні й одужала, – каже епідеміолог Всеволод Кушнірук. – Симптоматика цього штаму несуттєво відрізняється від інших субваріантів, його часто сплутати з ГРВІ.

За словами лікаря, недуга може проявлятися нежитем, кашлем та іншими ускладненнями. Щоб уникнути захворювання, треба дотримуватись звичних правил: мити руки й носити маску при скупченнях людей. А також – зробити всі щеплення від хвороби.

Загалом, за даними Міністерства охорони здоров’я, упродовж січня в Україні виявили 42 випадки вірусу «Дженні». З них 8 пацієнтів потребували госпіталізації до медзакладів і лише одна людина мала 2 щеплення проти COVID-19.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.