Соціум

На Прикарпатті стартував сезон ранніх овочів – як не отруїтися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На франківському ринку у розпалі сезон ранніх овочів. Прилавки заполонила свіжа весняна городина. І перед тим, як нею торгувати, її перевіряють на вміст нітратів.

Цьогоріч в овочах, каже лікар ветиранарної медицини Василь Цапар, не зафіксували жодного перевищення норми шкідливих речовин. І вони цілком безпечні для споживання, проте з дотриманням певних правил та рекомендацій.

На Прикарпатті стартував сезон ранніх овочів - як не отруїтися

Рекомендуємо обов’язково вимочувати ранні овочі в холодній чи ледь теплій воді 15-20 хвилин. Можна додавати трішки кухонної солі, – каже Василь Цапар. – Обов’язково знімати шкірку, особливо з огірків, обрізати корененіжки, хвостики, всі темні частини. Також шкірку обов’язково знімати з кабачка, а верхні листки – з молодої капусти.

Ранні овочі франківці купують охочі й не обояться: знають, що овочі проходять перевірку. Найбільший попит традиційно на помідори, огірки, капусту та зелень. В асортименті продукція українських та закордонних виробників. Але продавці розповідають, що наші овочі ще трохи дорожчі, ніж закордонні.

Є редичска з Одеси, огірок із Закарпаття і тепличний з Долини, – каже підприємиця Олександра. – Помідори уже є з Одеської області. Є поставки з Туреччини.

Більше у сюжеті телеканалу 402.

Читайте: Пластик на лавки. Що роблять із кришечок з контейнера-серця у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.