Соціум

На Прикарпатті шукають двох грибників, які пішли у ліс і не повернулися

Google+PinterestLinkedInTumblr
У суботу, 18 вересня, у лісах Івано-Франківської області заблукали двоє грибників. Станом на ранок 19 вересня їх ще не розшукали.

Про це Репортер повідомили в управлінні цивільного захисту ІФ ОДА.

  • 18 вересня  о  21:15 поступило повідомлення від чоловіка, який повідомив про те, що з двома товаришами пішов в ліс в урочище Шандра, що біля с. Шевченкове, по гриби. В певний час домовилися зустрітися в зазначеному місці. Проте, один з грибників – 38–річний мешканець Долини до місця збору не прийшов.  О 21:35 до пошуково-рятувальних робіт залучено ПРВ Вигода (5 чол. 1 тех,). Станом на 06:00 год. 19.09.2021 аварійно-рятувальні роботи тривають, особу не знайдено та місце її перебування невідоме.
  • 18 вересня о 21:30 год поступило повідомлення від чергового поліції Рожнятівського ВП про те, що до них звернулася громадянка, жителька с. Цінева, яка повідомила, що в лісовому масиві між. с. Цінева та с. Рівня, в урочищі Мочар, загубився її  85-річний батько з села Цінева, Дубівської ТГ. Чоловік ходив в ліс по гриби та до місця проживання не повернувся. О 22:40 год. до проведення аварійно-рятувальних робіт в районі с. Цінева залучено ПРВ Осмолода (4 чол. 1 тех.,) та 12 чол. місцевого населення. Станом на 06:00 год. 19.09.2021 аварійно-рятувальні роботи тривають, особу не знайдено та місце її перебування невідоме.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.