Соціум

На Прикарпатті — рік доріг!

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 12 лютого, на колегії ОДА підняли давно наболіле для всіх питання — стан наших доріг. Доповідати мав начальник Івано-Франківського облавтодору Сергій Сендерський. Та голова ОДА Михайло Вишиванюк вирішив, що слухати — то марна трата часу.

«Будемо вважати, що Сендерський виступив і розказав нам, що він не має грошей. Ми йому повірили і тепер приймаємо відповідне рішення, — заявив голова ОДА. — А рішення буде таким. Вчора прийшла термінова «бумага» з Кабміну, яка нас зобов’язує в терміновому порядку дати розрахунки, що, де і в якому районі потрібно на капітальний ремонт доріг. Тобто у державі на цю проблему планують спеціально виділити з бюджету додаткову цифру. У дводенний термін голови РДА мають дати мені свої пропозиції».

І додав, що не варто сподіватися лише на те, що області дадуть «зверху». У 2013 році треба всі можливі кошти обласного бюджету зосередити на ремонтах доріг. За рахунок чого? Для прикладу, можна на деякий час припинити будівництво об’єктів соціально-культурного призначення.

Гроші на дороги Вишиванюк надумав брати і в автовласників, щоправда, тільки у багатих. «Подайте мені список бізнесменів, які у нас «на плаву», хто має джип, а то й кілька, — заявив голова ОДА. — Будемо залучати до ремонту приватний капітал».

Оскільки перед тим «засвітився» мер Калуша Ігор Насалик — він скаржився, що місто не може купити матеріал для ямкового ремонту — Вишиванюк звернув свою увагу на нього. «Насалик перший виділяє свої приватні кошти», — сказав голова ОДА. Оскільки всім добре відомо, що автопарк у Ігоря Насалика немалий, тому вже просто не було куди відступати. «40 тисяч доларів для міста Калуша з приватного рахунку», — розщедрився міський голова.

Також, аби вберегти дороги, Михайло Вишиванюк зобов’язав Сендерського встановити у всіх місцях в’їзду в область ваги. І разом зі службою ДАІ не дозволяти під час високих температур в’їзд перевантажених фур, які розбивають асфальт.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.