Соціум

На Прикарпатті дітей прийматимуть 18 літніх оздоровчих закладів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті стартує літня оздоровчо-відпочинкова кампанія. Сьогодні на Раді оборони області погодили роботу 18-ти оздоровчих закладів.

Вони вже з 1 червня зможуть гостинно приймати на відпочинок і оздоровлення дітей з усієї України, повідомляє голова ОВА Світлана Онищук.

закладів

По всіх цих закладах здійснено моніторингові об’їзди щодо їхньої готовності до початку оздоровчої кампанії. Зокрема, звернуто особливу увагу на наявність укриттів чи приміщень подвійного призначення, евакуаційного транспорту; організацію сповіщення про можливу тривогу; облаштування медичних кабінетів, кімнат-ізоляторів (окремо для дівчат та хлопців); дотримання пожежної безпеки; результати аналізів питної води; облаштування спальних кімнат та території оздоровчих закладів.

На засіданні обласного штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період обговорено результати перевірок цих закладів та надано рекомендації щодо їхньої роботи в умовах сьогодення.

Тож, уже незабаром малеча зможе цікаво та з користю провести час у таких закладах як «Перлина Придністров’я», «Карпатські мрії», «Верховина», «Карпатські зорі», «Смерічка», «Едельвейс», «Дружба», «Перлина Карпат», «Артек-Карпати-Буковель», «Радість», «Сокіл», «Петрос», «Делюкс-Кідс-Карпати», «Прикарпатські зорі», «Сонячні Карпати», «Чабан», «Водограй» і «Гердан».

Також влітку заплановано створити 35 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти Прикарпаття.

Читайте: У місті й у горах. Які літні табори на Прикарпатті прийматимуть дітей у 2023

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.