Соціум

На Прикарпатті американці планують створити реабілітаційний центр для дітей війни

Google+PinterestLinkedInTumblr

Медики зі США планують відкрити на Прикарпатті реабілітаційний центр для дітей війни.

Зустріч відбулася між Івано-Франківським національним університетом та приватним дослідницьким американським університетом Вандербільта, інформують у пресслужбі університету.

На Прикарпатті американці планують створити реабілітаційний центр для дітей війни

Доктор Пол Мур, професор педіатрії  із кафедри клінічної фармакології та педіатрії приватного дослідницького американського університету Вандербільта, місто Нашвіл, штат Теннессі США, і його колега, практикуючий дитячий психіатр Хізер Вотрехауз, поділилися власним досвідом.

Важливо, що сьогодні особлива увага акцентується на ментальному і психологічному здоров’ї дітей, – каже в.о. ректора університету Микола Островський. – Такий реабілітаційний центр важливий для Прикарпаття і України. Для цього сприяє все: і природа, і тиша, є чудові фахівці, які можуть надати тут необхідну допомогу. Я тішуся, що наш університет виховує не тільки високопрофесійних лікарів, але й людину з щирою душею, чуйну, уважну і турботливу.

Своїм досвідом роботи з психотерапевтичної, фізичної та психологічної реабілітації, але у дорослої групи населення, також поділилися і колеги з Києва. Це представники організації Центру психологічного консультування та травматерапії “Відкриті двері” (Open Doors). Вони також будуть одними із учасників проєкту стосовно консультування можливості відкриття такої клініки.

Читайте: Від війни і сирен. На Прикарпатті планують відкрити перший в Україні центр реабілітації дітей

Цей центр буде розвиватися не тільки в рамках психотерапії як практичних лікарів, але також і з академічною складовою від університету. Зустріч проведена для того, щоб обмінятися досвідом між колегами із Америки, які мають досвід у роботі з дітками із травмами після війни, зокрема, з Іранку, Ірану, В’єтнаму тощо», – каже  Денис Волинський, доцент кафедри терапії №2 та медсестринства ІФНМУ, голова правління ГО «Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна.

Наразі реалізація проєкту – відкриття реабілітаційної клініки психологічної реабілітації дітей та підлітків, які постраждали від війни –  на стадії обговорення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.