Соціум

На гарячу воду коштів нема

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За словами начальника служби оперативного реагування Тетяни Клочко, в останні дні найбільше звернень до міськвиконкому надходить стосовно відсутності гарячої води. «З четвертого вересня гаряче водопостачання в місті здійснюється тільки на лікувальні заклади та на 59 будинків у мікрорайонах «Пасічна» та «Позитрон», де послуги забезпечують когенераційні установки», – сказала Клочко.

Начальник «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Ігор Прокопів повідомив, що наразі новий тариф ще не встановлений. А без його затвердження підприємство працюватиме собі у збитки. Нагадаємо: раніше, щоб підвищити тариф, комунальники брали висновок в інспекції з контролю за цінами і затверджували ціни на виконкомі. Однак, за новою постановою уряду, тариф тепер затверджується в Національній комісії регулювання електро­енергетики (НКРЕ), яка поки що цього не зробила.

«Якщо давати зараз гарячу воду за старими цінами, то це 500 тис. грн. втрати для підприємства, – каже Прокопів. – Тому ми звернулися з листом до міського голови, але таких коштів в бюджеті не передбачено. Тому мер прийняв рішення про припинення водопостачання».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.