Соціум

На Франківщині з підозрою на кір до медиків звернулися майже 400 людей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на 19 січня в Івано-Франківській області зареєстровано 395 звернень з підозрою на кір, повідомили в ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України».

З цієї цифри 261 (66,0%) – діти віком до 17 років. Вірусологічною лабораторією підтверджено діагноз «Кір» у 38 випадках, що становить 9,6%.

Найбільша кількість звернень з підозрою на кір в Івано-Франківську – 90, Богородчанському -32, Тисменицькому – 50, Тлумацькому – 33, Надвірнянському – 35 та Рожнятівському районах – 28. Серед вагітних випадки не реєструвались, летальних випадків не виявлено.

“Нагадуємо, що кір – небезпечне вірусне захворювання, яке дуже швидко поширюється – вірус кору передається при кашлі, чханні чи тісному контакті з хворим. Кір може мати серйозні наслідки, особливо у дітей віком до 5 років. Зокрема, може спричинити запалення середнього вуха (отит), запалення дихальних шляхів (бронхіт), пневмонію, діарею, енцефаліт і навіть призвести до смерті. Спеціального лікування від цього захворювання нема. Найкращий захист від кору – вакцинація”, – написали в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.