Соціум

На Франківщині можна безплатно отримати колісні крісла, милиці, ходунки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Львові розпочав роботу Хаб асистивних технологій, який відкрила міжнародна організація Momentum Wheels for Humanity.

Хаб безкоштовно забезпечуватиме засобами для покращення мобільності та самообслуговування осіб, які їх потребують у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській та Київській областях, а також у місті Київ, і не мають ще статусу інвалідності. Про це повідомили сторінці організації.

На Франківщині люди з інвалідністю можуть отримати милиці й візки
Фото: Суспільне

Тут можна буде отримати крісла колісні, палиці, милиці, ходунки, проти пролежневі подушки, а також різноманітні засоби для самообслуговування.

На Івано-Франківщині люди з інвалідністю можуть безоплатно отримати засоби для покращення мобільності та самообслуговування — милиці, крісла колісні, ходунки. Така послуга діє в обласній клінічній лікарні, пише Суспільне.

Також інвентар можна отримати в Івано-Франківській міській клінічній лікарні № 1, у Коломийській та Косівській центральних районних лікарнях.

Ми підбираємо, що підходить пацієнту. У день виписки даємо йому налаштований інвентар додому. Щоб отримати потрібне обладнання, пацієнт підписує заявку, яку ми відправляємо у Львів, у Хаб асистивних технологій. Вони підтверджують нам цю заявку і до двох діб зі Львова поштою передають той засіб, який потрібен цьому пацієнту, — каже Катерина Загородня завідувачка центру фізичної та реабілітаційної медицини обласної лікарні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.