Соціум

МОЗ порадив церквам, як проводити великодні служби під час пандемії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні не вводитимуть додаткових обмежувальних заходів на період великодніх свят.

Водночас МОЗ закликає церкви та українців дотримуватися карантину на Великдень. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 23 квітня, пише УП.

“Свята повинні бути не тільки веселими, але й безпечними. Ми звертаємось до всіх дотримуватись тих норм, які прописані сьогодні у постанові про карантин. Це відвідування громадських місць тільки з застосуванням масок, що закривають ніс і рот, також має бути збережена дистанція. Храм може відвідувати 1 людина 4 м кв.

За його словами, МОЗ звертається до всіх релігійних закладів проводити онлайн богослужіння для вірян, збільшити кількість сесій благословення і зменшити їх тривалість, зафіксувати вхідні двері на територію та у приміщеннях храмів, щоб забезпечити повітрообмін всередині приміщення.

Також МОЗ закликає вірян бути в масках та дотримуватись дистанції і на вулиці та рекомендує відвідувати службу лише одному члену сім’ї.

МОЗ просить українців утриматись від святкових відвідувань родичів і друзів, особливо коли мова йде людей похилого віку і тих, які мають хронічні захворювання.

Ляшко висловив сподівання, що дотримання цих норм дозволить запобігти значному зростанню випадків коронавірусу, і свята пройдуть безпечно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.