Соціум

Монтажна піна Belife

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виконання будівельно-монтажних робіт вже неможливо уявити без використання будівельної піни. Специфічні особливості та властивості герметизуючої суміші забезпечують надійне і довговічне заповнення щілин, пустот, стиків. Кожна торгова марка представляє унікальну лінійку продукції. У цій статті розглянемо наскільки ефективна монтажна піна Belife і які переваги її використання.

Особливості герметика від виробника

Планується установка вікон, монтаж дверей або інші будівельні роботи? У будь-якому випадку потрібно придбати монтажну піну. Матеріал забезпечує хорошу герметизацію стиків і пустот різного розміру. Властивості суміші затребувані при тепло- і шумоізоляції фасадних конструкцій, покрівлі. Поліуретановий склад відрізняється високими адгезивними характеристиками, тому відмінно взаємодіє з будь-якими поверхнями.

Однокомпонентна професійна монтажна піна компанії Belife характеризується поліпшеними експлуатаційними параметрами, що розширює сферу застосування і можливості герметизації. Загальні характеристики поліуретанового герметика:

 • Бездоганна герметичність ділянки;
 • Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;
 • Зручная в застосуванні форма балона, готового до використання;
 • Стійкість до негативних факторів впливу.

Суміш містить в собі основні компоненти і піноутворювача, від кількості яких залежить рівень розширення. Тому слід враховувати даний показник, щоб не допустити зрушення конструкції. Також матеріал не висихає, а полімеризується. Для прискорення і кращої ефективності процесу засіб наносять на злегка вологу поверхню.

Різновиди монтажної піни Білайф

Виробнича лінійка продукції представлена різними видами монтажних матеріалів. Тому вибір монтажної піни повинен починатися з вивчення класифікації товару:

За способом застосування:

 • Побутова – підходить для виконання одноразових робіт. У комплекті з балоном йде трубка-аплікатор, що дозволяє використовувати піну навіть новачку;
 • Професійна – призначена для складних робіт і монтажу. Для випуску суміші використовується пістолет. При використанні важливо контролювати дозування піни, щоб не перевищити необхідний обсяг.

За температурними показниками:

 • Зимова – температурний режим використання -18 … + 35 градусів Цельсія;
 • Всесезонна – температурний діапазон -10 … + 40 градусів Цельсія.

В асортименті продукції Білайф також є клей-піна, призначена для виконання зовнішньої теплоізоляції будівель. Полімерна основа матеріалу дозволяє прискорити процес монтажу за рахунок швидкого застигання на відкритому повітрі. Також споживачі можуть вибрати вогнестійкий тип продукції, що використовується при герметизації вузлів з підвищеним захистом від вогню. В такому випадку клас вогнестійкості становить В2, з підтверджуючими сертифікатами якості на дану продукцію.

Кожен вид монтажних робіт повинен виконуватися добре, надійно, безпечно, з упевненістю в довговічною службі. Продукція, що випускається відомою компанією Білайф будівельна піна гарантує дотримання всіх зазначених критеріїв. Підвищена стійкість до УФ-випромінювання, агресивних дій запобігає можливому руйнування шару герметизації. Покупцеві потрібно тільки правильно вибрати продукт, і дотримуватися технології нанесення.

Купити монтажну піну в декілька кліків можна на сайті https://belife.ua/nasha-produkcziya/montazhnaya-pena/, де представлений широкий вибір продукції Belife. Клієнти магазину отримують важливі переваги:

 1. Прийнятну ціну;
 2. Доставку по всій Україні;
 3. Гарантію якості продукції.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.