Соціум

Модульні будинки для постійного проживання за місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Раніше модульні споруди використовували як тимчасові. Тепер модульні будинки будують і для постійного проживання, як в місті, так і в селі незалежно від кліматичних умов.

Що таке модульний будинок

Модульний будинок https://modulex.ua/catalog/modul_building/zhilie_doma – будівля, що складається з окремих модулів. Модулі виготовляють окремо і збирають з них будинок вже на місці будівництва.

Модульний житловий будинок – це каркасний будинок, який зводиться приблизно за місяць, а прослужить 50-70 років, тобто, майже вічно.

Каркасний будинок зводиться на ділянці, там же виконуються установка комунікацій і обробка. Модульний будинок конструюють на заводі: виготовляють каркас, обшивають і утеплюють стіни, влаштовують каналізацію, водопровід і електрику. Така технологія дозволяє отримати готовий для проживання будинок за один місяць.

Як будують модульні будинки

Будівництво модульного будинку – це навіть не будівництво, а монтаж. На ділянці, де буде стояти будинок, будують тільки фундамент. Більшу частину робіт проводять на заводі, де виготовляють модульний будинок. Виробництво каркаса, обшивка стін, утеплення модулів і обробка займає 3-4 тижні. Після цього 3-4 дні йде на доставку і збірку модулів в готовий будинок.

Перші етапи створення модульного будинку такі ж, як у звичайного будинку:

  • вибір ділянки;
  • складання плану і кошторису;
  • будівництво фундаменту.

Оскільки модульний будинок – це легка конструкція, для нього використовують фундамент на палях.

Фундамент встановлюють в той час, коли на виробництві виготовляють модулі. Кожен модуль – якась частина будинку: вітальня, кабінет або спальня.

Коли модулі готові, їх доставляють до місця будівництва. Там з них збирають будинок, підключають водопостачання, каналізацію, опалення, електрику і вентиляцію.

Внутрішню і зовнішню обробку виробляють на заводі, тому після монтажу і підключення до комунікацій в будинку залишається тільки поставити меблі, і в ньому можна жити.

Цілорічне проживання в модульному будинку

Отже, сучасний модульний будинок – це не тільки тимчасова споруда, як було раніше, а повноцінне житло для постійного проживання. Важливо добре утеплити і правильно зібрати конструкції, щоб в ньому можна було жити постійно, як в звичайному каркасному будинку.

Головне, щоб виробник модулів дотримувався всіх технології і використовував якісні матеріали. Тоді модульному будинку можна буде мешкати з комфортом і без якихось проблем.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.